Авторизація користувача
Про відвідування ДП Київський завод "ІМПУЛЬС"

title

Інформація

 

про відвідування ДП Київський завод  

"ІМПУЛЬС"

 

13 лютого 2019 року відбулося відвідування заступником директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – начальником управління промисловості та інноваційної політики  Баганом А.О. Державного підприємства Київський завод "ІМПУЛЬС", яке розташоване по вул. Деміївська, 5А Голосіївського району міста Києва.

Органом державного управління підприємства є Міністерство соціальної політики України.

З 1923 року веде свій відлік історія становлення ДП Київський завод "ІМПУЛЬС". Першою продукцією підприємства стали товари народного споживання.

У 1997 році підприємство змінило вид економічної діяльності і відповідно до КВЕД – 2010 п.32.50 займається виробництвом медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів.

На сьогоднішній день  ДП Київський завод "ІМПУЛЬС" займається виробництвом комплектуючих та протезів нижніх кінцівок людини.

Зазначені вироби поставляються Одеському та Вінницькому казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємствам.

Свою продукцію підприємство гідно представляло у 2016-2018 роках на виставці "Зроблено в Києві" та на міжнародній виставці China International Import Expo 2019 у м. Шанхай (Китай).

На підприємстві успішно впроваджена система управління якістю згідно з міжнародними стандартами якості ISO-9001 та ISO-22000.

В плані освоєння нових видів інноваційної продукції продовжуються роботи  по виробництву десяти нових комплектуючих до протезів нижніх кінцівок людини.

Під час відвідування директор ДП Київський завод "ІМПУЛЬС" Луб’янко В.А. ознайомив Багана А.О. з виробничими процесами на підприємстві, технологіями виробництва протезів та зразками нової техніки та обладнання.

Також був проведений огляд продукції, яка поставляється лікувальним закладам України.

Під час зустрічі були обговорені перспективи подальшого розвитку підприємства, можливості збільшення обсягів виробляємої продукції, реконструкції виробничих приміщень та оновлення технічного обладнання.

ІНШІ НОВИНИ
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"
У рамках V Національного експортного форуму 03 червня 2019 року співробітники відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» разом із ТПП України та відділом промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА провели воркшоп “СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін / SMART-specialization of the city Kyiv as a trigger of innovative changes”. У ньому взяли участь представники провід
Проведення Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь заплановане на 03-04 жовтня 2019 року у м. Житомир.