Авторизація користувача
НАЗАД
Пошук науково-технічних розробок
v
Знайти
Розширений пошук

Знайдено: 330
Експорт в Excel
Показати таблицею
Свернуть00294349, ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ВИРОБІВ "НДІБМВ"
  Розробка технології, визначення обладнання і розробка техніко-економічного обґрунтування створення комплексу для переробки будівельних відходів з одержанням вторинних матеріалів

2015 рік

  Розробка технології виробництва конструкційно-теплоізоляційного та теплоізоляційного газобетону не автоклавного тверднення марок за середньою густиною D400 - D600 з використанням золи сухого видалення ТЕС України

2015 рік

  Розробка технології виробництва вакуумованих теплоізоляційних виробів (плит, панелей)

2015 рік

  Розробка технології виробництва будівельних матеріалів з застосуванням відходів хімводоочищення

2015 рік

  Розробка ефективних стінових матеріалів для будинків зі зниженим споживанням енергетичних ресурсів

2016 рік

  Розроблення пропозицій щодо зведення енергоефективного соціального житла для переселенців з південних і східних регіонів України

2016 рік

  Розробка технології виробництва теплоізоляційного газобетону неавтоклавного тверднення марок за середньою густиною D100-D400 з використанням золи сухого видалення ТЕС України

2016 рік

  Дослідження та впровадження у виробництво вітчизняних гідрофобізаторів для теплоізоляційних виробів та засипної перлітової ізоляції

2016 рік

Свернуть00493706, НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ (продовження на наступній сторінці)
  Технологія виготовлення продуктів харчування з прісноводної риби та рослинної сировини

2012 рік

Технологія та рецептури пресервів із прісноводної риби з використанням рослинних інгредієнтів, які підвищуютьхарчову та біологічну цінність харчового продукту та за своїм рецептурним складом відповідають потребам людини у незамінних факторах харчування згідно з сучасними уявленнями.
  Біофункціональні наноматеріали

2012 рік

Біофункціональні наноматеріали альтернатива застосуванню антибіотиків та інших високотоксичних препаратів у виробничих процесах вирощування рослин або тварин та одержання якісної екологічно безпечної продукції.
  Конкурентноспроможний сорт ярої м'якої пшениці "Яргора" універсального типу використання

2012 рік

Сорт ярої м'якої пшениці "Яргора" унікально поєднує скоростиглість, високу продуктивність і широку екологічну пластичність з відмінними борошномельними показниками якості зерна.
  Сорт ярого тритикале "Ландар" універсального використання

2012 рік

Сорт ярого тритикале "Ландар" володіє винятковою екологічною пластичністю і витривалістю до комплексу несприятливих умов середовища. Цей сорт відрізняється позитивною реакцією на підвищення агрофонду і відносно високою врожайністю (до 6,0-6,5 т/га) по непарових попередниках та при відхиленнях в технологіях вирощування.
  Препарат "Янтаргін" для стимуляції спермопродуктивності кнурів

2012 рік

Препарат "Янтаргін" є поєднанням біологічно активних речовин органічного походження з ароматизатором. Згодовування цього препарату кнурам за помірного та екстенсивного статевого використання, а також зі старечими розладами відтворювальної функції позитивно впливає на формуввання їх кількісних і якісних показників спермопродуктивності, що зумовлює високовірогідне збільшення на 23,6-55,5 % кількості одержаних спермодоз.
  Біологічно активний препарат "Стимулін вет"

2012 рік

У препараті "Стимулін Вет" поєднані сполуки анаболітичної та нейротропної дії. Введення цього препарату за стимуляції разом із гонадотропіном СЖК "Folligon" суперовуляції у корів-донорів, зумовл.є вірогідне зменшення кількості неовульованих фолікул у 4,5 рази та сприяє вимиванню більшої на 40 % кількості ембріонів, у тому числі і придатних до пересадження на 48 %.
  Нормативи оцінки компонентів надземної фітомаси дерев головних лісотвірних порід України

2012 рік

Застосування розроблених нормативів дозволяє оцінити фітомасу дерев та депонованого в них вуглецю в лісах України, у т.ч. насадженнях зеленої зони міста Києва та лісах Київської області.
  Геоінформаційна система "Якість грунтів"

2012 рік

Інтеграція різнорідних просторових даних для розробки бази геоданих для оцінювання якісного стану земель сільськогосподарського призначення. Формування актуальної просторової основи для проведення грунтових обстежень забезпечує точне виділення елементарних ділянок та їх розміщення для відбору грунтових зразків з урахуванням локалізації агровиробничих груп грунтів, розмірів паїв та полів.
  Засоби механізації пакування субстрату та технологічний процес виробництва субстрату для вирощування гливи методом ферментації у пастеризаційній камері

2012 рік

Виробництво субстрату проводиться на основі соломи шляхом пастеризації та контрольованої ферментації у закритій камері. Цикл виробництва субстрату до 5 діб. Вихід субстрату з 1 т соломи від 3 до 3,5 т. Засоби механізації забезпечують пакування субстрату в мішки за допомогою пакувального пристрою ПМС-10Г. Розробка пропонується у вигляді технологічного процесу виробництва субстрату для вирощування печериць та засобів механізації.
  Енергоощадний засіб оптимізації режимів руху вантажопідйомних машин

2012 рік

Усунення коливань вантажу на гнучкому підвісі за рахунок керування рухом приводних механізмів. Розробка пропонується у вигляді методичних рекомендацій з оптимізації режимів руху вантажопідйомних машин.
v Сторінка 1 з 19Предыдущая1234567171819Следующая
ІС «ПРОМИСЛОВІСТЬ І НАУКА КИЄВА» © 2018 КНДУ «НДІРоМ»