Авторизація користувача
Проведення Круглого столу з питання виходу продукції підприємств м. Києва на європейський ринок «Особливості виходу на ринок ЄС: практичні кроки для підприємств м. Києва»

13 грудня 2018 року Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Київською торгово-промисловою палатою заплановано проведення Круглого столу з питань виходу продукції підприємств м. Києва на європейський ринок «Особливості виходу на ринок ЄС: практичні кроки для підприємств м. Києва».     

В рамках проведення круглого столу заплановано обговорення широкого кола питань, пов’язаних з підтримкою та просуванням продукції  київських підприємств на ринок ЄС, надання практичних рекомендацій у виході на європейський ринок,  надання допомоги у підготовці до роботи з партнерами з країн ЄС, визначення інструментів підтримки та стимулювання київських товаровиробників, особливостей роботи на європейському ринку та шляхів подолання  технічних бар’єрів, тощо. Під час проведення зазначеного заходу до уваги учасників також буде представлено Концепцію нарощування промисловими підприємствами  м. Києва експортного потенціалу.

В заході візьмуть участь представники Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, районних в м. Києві державних адміністрації, Київської торгово-промислової палати, промислових підприємств, установ та організацій м. Києва.

Місце проведення круглого столу: Київська торгово-промислова палата.               

ІНШІ НОВИНИ
23-25 травня в Стамбулі та з 29 по 31 травня 2019 року в Варшаві відбудуться China Homelife Show та China Mashinex 2019
Про відвідування ТОВ "Станкін"
Про відвідування ДП Київський завод "ІМПУЛЬС"
Оголошується проведення конкурсного відбору інноваційних проектів
Оголошується проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів альтернативної енергетики