Авторизація користувача
Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи

Шановні колеги!

 

 

На виконання пункту 4 Указу Президента України від 24.10.2018 № 339/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи» (https://www.president.gov.ua/documents/3392018-25282), враховуючи План (схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України від 31.10.2018 (протокол № 45) організації виконання Указу Президента України від 24.10.2018 № 339 "Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи", просимо долучитися до участі у заходах, присвячених підготовці та відзначенню Дня Гідності та Свободи з метою належного відзначення у 2018 році, ураховуючи важливе значення цих подій для всієї України, національної свідомості  українців та ідеалів справедливості.

Ознайомитися з зазначеним Указом Президента України можна за вищевказаним посиланням.

ІНШІ НОВИНИ
Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.
Приватне підприємство «Руслан і Людмила» є вітчизняним виробником екологічно чистого і екологічно вигідного Інноваційного продукту «Contrust».
13 грудня 2018 року Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Київською торгово-промисловою палатою заплановано проведення Круглого столу з питань виходу продукції підприємств м. Києва на європейський ринок «Особливості виходу на ринок ЄС: практичні кроки для підприємств м. Києва».
11 грудня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, вул. В. Житомирська, 33) за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться конференція «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу».