Меморандум про співпрацю з ДП «Держзовнішінформ» title

05 листопада 2020 в м. Києві відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Державним підприємством «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» (ДП «Держзовнішінформ»). 

Виконувач обов’язків директора Департаменту Попович Валентина Петрівна, заступник директора Департаменту Баган Анатолій Олександрович та директор Державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Дубас Богдан Йосипович домовилися про взаємодію, підтримку, супровід та реалізацію спільних проектів і програм, інформаційно-комунікативну співпрацю. На підписанні Меморандуму також були присутні  керівник управління дослідження  нафтогазопродуктів ДП "Держзовнішінформ" Мельник Олег Петрович, начальник управління розвитку ДП "Держзовнішінформ" Шепетько Роман Іванович та начальник управління досліджень промислових товарів та банківських послуг ДП "Держзовнішінформ"  Маналатьєва Вікторія.

Метою Меморандуму є:  надання інформаційних, аналітичних, дослідницьких, консультаційних та експертних послуг,  забезпечення проведення досліджень внутрішніх і зовнішніх ринків товарів та послуг, цінової експертизи контрактів, участь у спільних науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столів, нарад та інших заходів, спрямованих на вирішення проблем та завдань Меморандуму, інформаційно-комунікаційне забезпечення, обмін необхідними знаннями, інформацією задля забезпечення продуктивної роботи.

ІНШІ НОВИНИ
Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України пропонує вироби медичного призначення для промисловості
Департамент промисловості та розвитку підприємництва за участю Київської торгово-промислової палати та Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва проводить у 2020 році конкурс «Кращий експортер року»
Міжнародна спеціалізована виставка «Київський технічний ярмарок - 2020»
PLAST EXPO UA 2020  18.11.2020 11:17
Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA
Лак&Фарба Expo   17.11.2020 17:48
Міжнародна спеціалізована виставка Лак&Фарба Expo UA