Щодо розповсюдження рекламних матеріалів провокаційного характеру title

Аналіз наявної інформації свідчить, що російські та підконтрольні їм вітчизняні громадсько-політичні структури намагаються нарощувати зусилля у розширенні інформаційної експансії у вигідному для РФ ракурсі, посиленні впливу на суспільні настрої громадян України та проведенні пропагандистських кампаній, спрямованих на шкоду національній безпеці в інформаційній сфері.

Так, проросійськими громадськими та політичними об’єднаннями, а також структурами, підпорядкованими окремим ФПГ, проводяться інформаційно-пропагандистські акції, спрямовані на дискредитацію державної політики, громадсько-політичних діячів, представників політичних партій та кандидатів на місцевих виборах. Зокрема, з початку року на території лише столиці проведено 7 пропагандистських акцій, які можуть негативно вплинути на вільне та демократичне волевиявлення населення столичного регіону.

Наявна інформація свідчить про збільшення фактів підготовки та поширення матеріалів, які можливо міститимуть заклики до вчинення антиконституційних діянь, дискредитацію органів влади через підконтрольні мас-медіа, рекламні агентства та поліграфічні компанії, створюючи інформаційний привід для подальшої пропаганди серед громадськості. Вищезазначена робота проводиться практично на всій території держави, в першу чергу, у м. Києві та Київський області.

Враховуючи вищевикладене, просимо, в межах компетенції, розглянути питання щодо усунення передумов для можливого використання видавничо-поліграфічних підприємств столичного регіону з метою виготовлення та розповсюдження в подальшому друкованої продукції, яка пропагує повалення існуючого конституційного ладу, сепаратизму та інші антиконституційні гасла, а також агітаційної продукції, яка за своїм змістом спрямована на проведення провокаційних акцій у період виборчої кампанії до місцевих органів влади, запланованих на 25 жовтня 2020 року.

ІНШІ НОВИНИ
Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України пропонує вироби медичного призначення для промисловості
Департамент промисловості та розвитку підприємництва за участю Київської торгово-промислової палати та Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва проводить у 2020 році конкурс «Кращий експортер року»
Міжнародна спеціалізована виставка «Київський технічний ярмарок - 2020»
PLAST EXPO UA 2020  18.11.2020 11:17
Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA
Лак&Фарба Expo   17.11.2020 17:48
Міжнародна спеціалізована виставка Лак&Фарба Expo UA