Зустріч з власником ТОВ «Кияна Пласт» title

16.09.2020 відбулась зустріч заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Багана Анатолія Олександровича з власником ТОВ «Кияна Пласт» Пелюховським Андрієм Васильовичем.

ТОВ «Кияна Пласт» є виробником поліпропіленових (РР) гранул. Базові характеристики та фізико-механічні властивості гранули аналогічні до якісних показників поліпропілену марки А4. Кольорова палітра від світлової (може в подальшому фарбуватись практично в будь-який колір) до сіро-графітової, яку можна фарбувати в певні контрастні кольори.

За результатами зустрічі  встановлено, що ТОВ «Кияна Пласт» відповідає всім критеріям, визначеними   в Положенні про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженому рішенням Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/3053 (у редакції рішення Київської міської ради від 12.11.2019 № 60/7633).

ТОВ «Кияна Пласт» запропоновано взяти участь у Програмі фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві.

ІНШІ НОВИНИ
Сьогодні виповнюється 76-та річниця вигнання нацистів з України
Щодо розповсюдження рекламних матеріалів провокаційного характеру
19.10.2020 відбулась зустріч з керівництвом АТ «Креді Агриколь Банк»
Відбулась виїзна зустріч з керівництвом трикотажної фабрики «Folgore Milanо»
09.10.2020 відбулась зустріч заступника директора Департаменту з головою Ради Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД»