Безкоштовна технологія 3D друку респіраторів title

Безкоштовна технологія 3D друку респіраторів

Шановні власники нового типу 3D принтеру, сподіваємося, ця практична інформація зацікавить вас і буде використана для захисту медиків від короновірусу.

Згідно інформації Ольги Михайлівни Глайхової (м. Соколов, Чеська Республіка) технологію друкування респіраторів на 3D принтері, створену Александром Лазаровим, удосконалили його колеги – науковці кафедри інформатики, робототехніки та кібернетики (Cesky institute informatiky, robotiky a kybernetikyCIIRC) Празького політехнічного інституту. Було також вирішено питання силіконового ущільнення, завдяки чому респіратор отримав сертифікацію і дозвіл на використання в лікарнях. Скачати вихідний код до респіратора Лазарова в будь-якій точці світу і друкувати свої респіратори може кожний власник нового типу 3D принтеру – CIIRC передав у користування свій винахід усім як open source, тобто безкоштовно.

Якщо зазначена інформація вас зацікавила, то докладніше про розробку за посиланням http://www.ciirc.cvut.cz та glajchova@volny.cz .

ІНШІ НОВИНИ
29.07.2020 відбулася нарада за участі заступника директора Департаменту Багана А.О. та виконувача обов’язків Президента НАНУ Наумовця А.Г.
28.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту Багана А.О. з президентом СОПУ Хмільовським В.М.
27.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту з головою правління ТОВ «СТАЛЕКС ПРОФІ»
ДПРП пропонує долучитися до обговорення проєкту регуляторного акта
16.07.2020 відбулася зустріч заступника директора Департаменту Багана А.О. з президентом Київської торгово-промислової палати Засульським М.В.