Безкоштовна технологія 3D друку респіраторів title

Безкоштовна технологія 3D друку респіраторів

Шановні власники нового типу 3D принтеру, сподіваємося, ця практична інформація зацікавить вас і буде використана для захисту медиків від короновірусу.

Згідно інформації Ольги Михайлівни Глайхової (м. Соколов, Чеська Республіка) технологію друкування респіраторів на 3D принтері, створену Александром Лазаровим, удосконалили його колеги – науковці кафедри інформатики, робототехніки та кібернетики (Cesky institute informatiky, robotiky a kybernetikyCIIRC) Празького політехнічного інституту. Було також вирішено питання силіконового ущільнення, завдяки чому респіратор отримав сертифікацію і дозвіл на використання в лікарнях. Скачати вихідний код до респіратора Лазарова в будь-якій точці світу і друкувати свої респіратори може кожний власник нового типу 3D принтеру – CIIRC передав у користування свій винахід усім як open source, тобто безкоштовно.

Якщо зазначена інформація вас зацікавила, то докладніше про розробку за посиланням http://www.ciirc.cvut.cz та glajchova@volny.cz .

ІНШІ НОВИНИ
Безкоштовний вебінар для промисловців на тему антикризисного управління промисловим виробництвом в рамках всесвітнього економічного спаду
Юридична компанія SBSB проводить онлайн вебінари для бізнесу
Для малого і середнього бізнесу запустили безкоштовну платформу з юридичної підтримки.
Київська торгово-промислова палата запрошує долучитись до напрацювання першочергових пропозицій, спрямованих на створення сприятливих умов у період дії режиму надзвичайної ситуації та наступні періоди для відновлення макроекономічної ситуації в Україні.
Український виробник інформує про виготовлення в м. Житомир готових споруд житлового та комерційного призначення європейського стандарту каркасно-дерев'яного домобудівництва