«Українські індустріальні дні»

title

 

Урядом заявлено про амбітні завдання щодо досягнення зростання економіки країни мінімум на 40% протягом п’яти років та проведення в країні ряду складних реформ. Для досягнення цих цілей потрібна реалізація сучасної промислової політики, яка була б спрямована на створення в регіонах України промислових еко-систем і задіяння смарт-спеціалізацій та індустрії 4.0.

Засадничим завданням є забезпечення зростання темпів переробної промисловості щонайменше на 10% щорічно.

Враховуючи актуальність питань, які на сьогодні стоять перед країною щодо визначення перспектив подальшого розвитку, Торгово-промислова палата України, спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, іншими органами виконавчої влади, міжнародними організаціями (UNIDO, GIZ) та місцевими органами влади  3-4 грудня 2019 р. проводить комплексний захід «Українські індустріальні дні».

Цей захід об'єднує проведення II Форуму індустріальних парків України (3 грудня) та III конференції «Нова індустріалізація»           (4 грудня).

Його головною метою є синергія влади та бізнесу щодо побудови в Україні інноваційної промислово-аграрної моделі економічного розвитку.

Акцентами заходів Форуму індустріальних парків є розкриття потенціалу такого інструменту економічного та промислового розвитку країни як індустріальні парки та еко-парки, у тому числі з урахуванням досвіду їх функціонування в провідних країнах світу, зокрема, у країнах-сусідах України.

Значна увага буде приділена практичним питанням удосконалення законодавства в цій сфері, досвіду регіонального та місцевого розвитку індустріальних парків, можливостям вирішення актуальних питань з фінансування проектів ІП та надання допомоги з підключенням до енергетичних мереж та розбудови транспортної інфраструктури, використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, залучення приватних інвестицій в інвестиційні проекти ІП тощо.

Під час проведення заходу працюватиме виставка-презентація заінтересованих індустріальних парків.

Головними цілями III конференції «Нова індустріалізація» визначено:

- підтримка та розвиток національної промисловості в контексті реалізації цілей сталого розвитку;

- розвиток переробної промисловості як драйвера зростання економіки України;

- перспективи інтеграції України у світові ланцюги створення доданої вартості;

- розвиток ринку енергетики для промисловості;

- інструменти підтримки та фінансування національної промисловості;

- «промисловий безвіз» та Угода АСАА;

- задіяння внутрішніх інвестицій для реалізації інвестиційних проектів в Україні;

- ресурсоефективність та циркулярна економіка.

Передбачається також підведення підсумків Другого індустріального тижня 2019, проведеного спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, ЮНІДО та іншими учасниками.

Щодо більш практичних кроків, які можуть зацікавити учасників протягом заходів, це проведення 3 грудня семінару для ОТГ та ініціаторів ІП, а 4 грудня – практичного майстер-класу з питань маркування продукції знаком СЕ та вимогам ЄС з цього питання.

 

Для заінтересованих представників бізнесу, органів виконавчої влади та експертів участь у заходах безкоштовна, за умов попередньої реєстрації. 

 

Проект програми ІІ форуму індустріальних парків (3 грудня 2019р.) 

 

Проект програми Нова індустріалізація (4 грудня 2019р.)

 

Реєстрація проводитиметься з 02.11.2019 р. по 02.12.2019 на сайті ТПП України, або за електронною адресою: 

gov-zed@ucci.org.ua.

 

Контактні особи ТПП України:

Барсук Олена, тел.: (044) 584-28-19bea-zed@ucci.org.ua – міжнародні питання;

Гордина Ольга, тел.: (044) 584-28-19gov-zed@ucci.org.ua - – внутрішні питання;

Бараниченко Віктор, тел.: (044) 586-40-15, bvi-sem@ucci.org.ua– внутрішні питання.

 

ІНШІ НОВИНИ
Представники бізнесу та органів державної влади пропонують створити Міністерство промислової політики та торгівлі, яке буде головним драйвером нової індустріалізації України.
Мінекономіки інформує щодо участі компаній у виставці FOODEX Japan 2020 (м. Токіо, 10-13 березня 2020 р.).
16 грудня відбудеться Міжнародний форум «Майбутнє Києва», на якому буде представлено проект нового Генерального плану столиці.
10 грудня 2019 року в ТПП України відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».
21 листопада 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва, Української спілки промисловців та підприємців та наукових установ Відділення хімії Національної академії наук України із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.