«Українські індустріальні дні»

title

 

Урядом заявлено про амбітні завдання щодо досягнення зростання економіки країни мінімум на 40% протягом п’яти років та проведення в країні ряду складних реформ. Для досягнення цих цілей потрібна реалізація сучасної промислової політики, яка була б спрямована на створення в регіонах України промислових еко-систем і задіяння смарт-спеціалізацій та індустрії 4.0.

Засадничим завданням є забезпечення зростання темпів переробної промисловості щонайменше на 10% щорічно.

Враховуючи актуальність питань, які на сьогодні стоять перед країною щодо визначення перспектив подальшого розвитку, Торгово-промислова палата України, спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, іншими органами виконавчої влади, міжнародними організаціями (UNIDO, GIZ) та місцевими органами влади  3-4 грудня 2019 р. проводить комплексний захід «Українські індустріальні дні».

Цей захід об'єднує проведення II Форуму індустріальних парків України (3 грудня) та III конференції «Нова індустріалізація»           (4 грудня).

Його головною метою є синергія влади та бізнесу щодо побудови в Україні інноваційної промислово-аграрної моделі економічного розвитку.

Акцентами заходів Форуму індустріальних парків є розкриття потенціалу такого інструменту економічного та промислового розвитку країни як індустріальні парки та еко-парки, у тому числі з урахуванням досвіду їх функціонування в провідних країнах світу, зокрема, у країнах-сусідах України.

Значна увага буде приділена практичним питанням удосконалення законодавства в цій сфері, досвіду регіонального та місцевого розвитку індустріальних парків, можливостям вирішення актуальних питань з фінансування проектів ІП та надання допомоги з підключенням до енергетичних мереж та розбудови транспортної інфраструктури, використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, залучення приватних інвестицій в інвестиційні проекти ІП тощо.

Під час проведення заходу працюватиме виставка-презентація заінтересованих індустріальних парків.

Головними цілями III конференції «Нова індустріалізація» визначено:

- підтримка та розвиток національної промисловості в контексті реалізації цілей сталого розвитку;

- розвиток переробної промисловості як драйвера зростання економіки України;

- перспективи інтеграції України у світові ланцюги створення доданої вартості;

- розвиток ринку енергетики для промисловості;

- інструменти підтримки та фінансування національної промисловості;

- «промисловий безвіз» та Угода АСАА;

- задіяння внутрішніх інвестицій для реалізації інвестиційних проектів в Україні;

- ресурсоефективність та циркулярна економіка.

Передбачається також підведення підсумків Другого індустріального тижня 2019, проведеного спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, ЮНІДО та іншими учасниками.

Щодо більш практичних кроків, які можуть зацікавити учасників протягом заходів, це проведення 3 грудня семінару для ОТГ та ініціаторів ІП, а 4 грудня – практичного майстер-класу з питань маркування продукції знаком СЕ та вимогам ЄС з цього питання.

 

Для заінтересованих представників бізнесу, органів виконавчої влади та експертів участь у заходах безкоштовна, за умов попередньої реєстрації. 

 

Проект програми ІІ форуму індустріальних парків (3 грудня 2019р.) 

 

Проект програми Нова індустріалізація (4 грудня 2019р.)

 

Реєстрація проводитиметься з 02.11.2019 р. по 02.12.2019 на сайті ТПП України, або за електронною адресою: 

gov-zed@ucci.org.ua.

 

Контактні особи ТПП України:

Барсук Олена, тел.: (044) 584-28-19bea-zed@ucci.org.ua – міжнародні питання;

Гордина Ольга, тел.: (044) 584-28-19gov-zed@ucci.org.ua - – внутрішні питання;

Бараниченко Віктор, тел.: (044) 586-40-15, bvi-sem@ucci.org.ua– внутрішні питання.

 

ІНШІ НОВИНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 25 березня 2020 р. № 338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації"
Розпорядження КМДА №1 від 24.03.2020 року "Про утворення штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації"
Протокол №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року
Протокол засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА від 17.03.2020 № 13 «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2»
До уваги керівників промислових підприємств, установ та організацій м. Києва, які планували 1 - 2 квітня 2020 р. взяти участь у Форумі ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020» у м. Мінськ (Білорусь)