Бізнес-Форум "Інноваційні енергоефективні технології та обладнання"

title

Шановні керівники підприємств, установ та організацій м. Києва!

 

Запрошуємо вас взяти участь у Бізнес-Форумі "Інноваційні енергоефективні технології та обладнання", який відбудеться 9 жовтня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Булаховського, 2, зала засідань Інституту технічної теплофізики НАН України.

У рамках Бізнес-Форуму діятиме Виставка технологій» зразків обладнання і проектів «ноу-хау»: передбачено ознайомлення з лабораторними стендами, відвідування експериментального пасивного будинку «0-енергії» з демонстрацією енергоощадних технологій. Також будуть представлені інноваційні розробки, оригінальні технології та обладнання, що були створені в Інституті.

Дані розробки можу бути корисними для представників:

  • теплоенергетичної галузі;
  • будівництва, комунального господарства, та машинобудування і приладобудування;
  • фармацевтичної, харчової, переробної та сільськогосподарської галузей;
  •  промислово-фінансових груп, інвестиційних і венчурних компаній, приватного бізнесу.

 

Деталі в Програмі заходу http://kiev-chamber.org.ua/uk/l7/1854.html

Для участі в бізнес-Форумі пропонуємо зареєструватись:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTBxu9To-wCDWPZ1mKLP0wEuMXHTjqhm74YjJqcBnfDkg2uA/viewform  

ІНШІ НОВИНИ
Представники бізнесу та органів державної влади пропонують створити Міністерство промислової політики та торгівлі, яке буде головним драйвером нової індустріалізації України.
Мінекономіки інформує щодо участі компаній у виставці FOODEX Japan 2020 (м. Токіо, 10-13 березня 2020 р.).
16 грудня відбудеться Міжнародний форум «Майбутнє Києва», на якому буде представлено проект нового Генерального плану столиці.
3-4 грудня 2019 р. відбудеться комплексний захід «Українські індустріальні дні». Цей захід об'єднує проведення II Форуму індустріальних парків України та III конференції «Нова індустріалізація».
10 грудня 2019 року в ТПП України відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».