Авторизація користувача
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства

title

До уваги керівників підприємств, установ та організацій!

 

Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.

Для активізації інтеграційних процесів, «АУІ» та «ESIP» оперують Міжнародною Коопераційною Платформою «Нові Ринки», у тісній співдружності із широким колом іноземних державних інституцій, комерційних установ, галузевих та професійних об'єднань.

Протягом 15 років цей механізм успішно діє у 33 країнах на п'яти континентах, за участю і на замовлення майже 500 іноземних організацій і компаній, створює нові можливості для багатьох видів діяльності та відкриває ринки для різних галузей економіки.

Програмою Просування «Нові Ринки» на 2019-2020 роки заплановано охопити промоційними інструментами цільові аудиторії та провести тематичні заходи в Австралії, Індії, Швейцарії, США, КНР, Бразилії, Франції, Норвегії, Аргентині, Японії тощо.

Сьогодні компанія пропонує налагодження дієвої міжрегіональної інтеграції з Австралією. Започаткування партнерських відносин з окремими австралійськими адміністративними одиницями, реалізація спільних проектів з однією з найвіддаленіших, але дружніх до України країн світу.

Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» запрошує київські підприємства у 2-й половині листопада 2019 року здійснити офіційну поїздку до Австралії під час якої відвідати відповідні установи і підприємства в Мельбурні, Канберрі, Сіднеї.

 

Зацікавлених у презентації свого підприємства просимо підтвердити участь листом з визначеними, зручними для Вас датами та окресленням кола питань, які можуть цікавити підприємства під час візиту до Австралії.

 

За більш детальною інформацією звертатися:

04112, Київ, Україна

4-6, С. Руданського, офіс 45

Тел.: +380(50) 383 05 33

      +380(44) 455 68 88

ІНШІ НОВИНИ
3-4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь
5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана, Казахстан) відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"
У рамках V Національного експортного форуму 03 червня 2019 року співробітники відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» разом із ТПП України та відділом промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА провели воркшоп “СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін / SMART-specialization of the city Kyiv as a trigger of innovative changes”. У ньому взяли участь представники провід