Авторизація користувача
Спільне засідання Президії Ради директорів, Українського союзу промисловців і підприємців та Інституту технічної теплофізики

title

18 квітня 2019 року  відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) та Інституту технічної теплофізики НАН України із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.

В роботі засідання  прийняли участь директор  Департаменту промисловості та розвитку підприємства Фіоктістов В.В., перший віце-президент НАН України Наумовець А.Г., президент Українського союзу промисловців та підприємців Кінах А.К., віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців Зімін С.Г.

На початку роботи директор Інституту Снєжкін Ю.Ф. та наукові працівники інституту ознайомили присутніх з експозиціями наукових розробок закладу та доповіли можливості  їх  запровадження на промислових підприємствах м. Києва і практичного використання у міському господарстві столиці України.

Велику зацікавленість присутніх викликало ознайомлення з новими моделями котлів газових водогрійних з утилізаторами теплоти вихідних газів для житлових, виробничих та адміністративних споруд у замкнених системах теплопостачання.

Члени Президії Ради директорів та запрошені ознайомились із новинками приладобудування – автоматичним приладом контролю якості рідкого палива та нафтопродуктів, автоматичним аналізатором якості порошків (зокрема білості борошна), прибором контролю та керування процесу спалювання палива в котлоагрегатах та іншими.

У промові до присутніх президент УСПП Кінах А.К. звернув увагу на необхідності відродження промисловості, як реального сектору економіки держави, закликав до впровадження заходів підтримки місцевого виробника.

Перший віце-президент НАН України Наумовець А.Г. у вітальній промові звернув увагу на необхідності поновлення зв’язків закладів науки міста та промисловими підприємствами з метою запровадження новітніх розробок на підприємствах та практичного використання у міському господарстві столиці України.

З інформацією щодо системи роботи по стимулюванню розвитку секторів та галузей реальної економіки міста, зокрема малого та середнього підприємництва, промисловості, споживчого ринку. виступив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Фіоктістов В.В. Особисто він звернув увагу на необхідність активізації діяльності Ради директорів за напрямками, які стосуються промислового комплексу міста, з депутатським корпусом Київської міської ради та структурними підрозділами Київської міської державної адміністрації.

На спільному засіданні також були підведені підсумки роботи промислового комплексу м. Києва за 2018 рік.

Голова наглядової ради Українського інституту корпоративного управління Окунєв О.Й. проінформував присутніх про зміни законодавства щодо діяльності органів управління акціонерних товариств та захисту прав акціонерів.

В  обговоренні  питань  порядку     денного    засідання   прийняли участь  Зімін С.Г., Майко В.І., Михайлова Р.В. та ряд інших керівників промислових підприємств м. Києва.

На завершення Голова   Ради    директорів    підприємств,  установ  та   організацій м. Києва Осадчий О.В.   зупинився на основних напрямах роботи Ради директорів у 2019 році та підвів підсумки проведеного спільного засідання.  Він висловив сподівання щодо позитивних результатів подальшої співпраці наукових установ  з місцевими  органами виконавчої влади, Радою директорів міста Києва  в питаннях стабілізації роботи промислового комплексу міста Києва.

ІНШІ НОВИНИ
3-4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь
5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана, Казахстан) відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"