Авторизація користувача
Щодо необхідності складських приміщень для демонтованих рекламних засобів

title

Шановні керівники промислових підприємств, установ та організацій!

 

Сьогодні, на зберіганні в КП «Київреклама» знаходиться майже 17 тисяч демонтованих рекламних засобів, які розміщується на 9 888,7 квадратних метрів складських приміщень та майданчиків. Орендна плата за майданчики для зберігання рекламних конструкцій та відстою спецтехніки, а також складських приміщень з приміщеннями для демонтажних бригад у 2019 році складатимуть 5,8 млн. грн.

Збільшення обсягів демонтажу та низький рівень повернень демонтованих рекламних конструкцій призводить до їх стрімкого накопичення.

Для належного виконання КП «Київреклама» покладених на нього завдань необхідне складське приміщення з наступними характеристиками:

- ангар для зберігання рекламних конструкцій площею від 2000 до 3500м2;

- прилегла територія від 0,5 до 1 га;

- приміщення для облаштування роздягальні площею – 50м2;  

- приміщення для облаштування кімнати чергового складу - 25м2;

- наявність туалетної та душової кімнати;

- можливість цілодобового доступу працівників, заїзду та стоянки  великогабаритної техніки на території складу.

 

Враховуючи вказане керівництво КП «Київреклама» звертається до суб’єктів господарювання м. Києва з проханням сприяти у вирішенні питання передачі КП «Київреклама» на праві господарського відання чи оренди будь-якої території (будівлі чи споруди), які не використовуються балансоутримувачем та мають вказані вище характеристики.

 

 

Олександр Смирнов

Оксана Похода 481 47 18

ІНШІ НОВИНИ
Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо інноваційного вектору можливостей полімерів та досвідом застосування найновіших матеріалів для зміцнення конструкцій та забезпечення іскробезпечного захисту металевих та бетонних поверхонь.
Мінекономрозвитку здійснює опитування експортерів щодо ефективності заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки
18 квітня 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Українського союзу промисловців і підприємців та Інституту технічної теплофізики НАНУ із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.
Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, формування та реалізацію державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді»