Авторизація користувача
Щодо необхідності складських приміщень для демонтованих рекламних засобів

title

Шановні керівники промислових підприємств, установ та організацій!

 

Сьогодні, на зберіганні в КП «Київреклама» знаходиться майже 17 тисяч демонтованих рекламних засобів, які розміщується на 9 888,7 квадратних метрів складських приміщень та майданчиків. Орендна плата за майданчики для зберігання рекламних конструкцій та відстою спецтехніки, а також складських приміщень з приміщеннями для демонтажних бригад у 2019 році складатимуть 5,8 млн. грн.

Збільшення обсягів демонтажу та низький рівень повернень демонтованих рекламних конструкцій призводить до їх стрімкого накопичення.

Для належного виконання КП «Київреклама» покладених на нього завдань необхідне складське приміщення з наступними характеристиками:

- ангар для зберігання рекламних конструкцій площею від 2000 до 3500м2;

- прилегла територія від 0,5 до 1 га;

- приміщення для облаштування роздягальні площею – 50м2;  

- приміщення для облаштування кімнати чергового складу - 25м2;

- наявність туалетної та душової кімнати;

- можливість цілодобового доступу працівників, заїзду та стоянки  великогабаритної техніки на території складу.

 

Враховуючи вказане керівництво КП «Київреклама» звертається до суб’єктів господарювання м. Києва з проханням сприяти у вирішенні питання передачі КП «Київреклама» на праві господарського відання чи оренди будь-якої території (будівлі чи споруди), які не використовуються балансоутримувачем та мають вказані вище характеристики.

 

 

Олександр Смирнов

Оксана Похода 481 47 18

ІНШІ НОВИНИ
5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана, Казахстан) відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"
У рамках V Національного експортного форуму 03 червня 2019 року співробітники відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» разом із ТПП України та відділом промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА провели воркшоп “СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін / SMART-specialization of the city Kyiv as a trigger of innovative changes”. У ньому взяли участь представники провід