PLAST EXPO UA 2020
Дата події: 24.11.2020
title

З 24 по 27 листопада у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться XII Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA - 2020.

Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки - це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.

Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого - надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.

Plast Expo UA - це єдина в Україні виставка, що об’єднує навколо себе фахівців у галузі переробки пластмас та каучуку, починаючи з виробництва сировини, створення новітнього вітчизняного обладнання і закінчуючи автоматизацією технологічних процесів. У період адаптації українського ринку до вимог ЄС, Plast Expo Ua дає можливість усім, хто стоїть біля витоків створення нового виробництва, часткової модернізації або глобального оновлення діючих заводів і компаній, зорієнтуватися у різноманітті товарів, марок і технологій, що пропонуються на нашому ринку: все найкраще можна буде побачити в роботі на експозиції Plast Expo UA.

У рамках виставки: PU FEST UKRAINE 2020 Міжнародний бізнес-форум для фахівців в області поліуретанів 

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: (044) 201-11-56, 201-11-65
e-mail: plast@iec-expo.com.uais@iec-expo.com.ua

Детальніше


Календар подій

Previous yearPrevious monthквітень 2026 р.Next monthNext year
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
IFFIP  22.04.2026
Міжнародний форум харчової промисловості і упаковки
Виставка гастрономічних рішень для фахівців індустрії їжі поза домом
ІНШІ НОВИНИ
Торгово-промислова палата України запрошує представників українського бізнесу та зацікавлених організацій взяти участь у зустрічі з японською компанією IKEE Ltd., яка спеціалізується на інноваційних рішеннях у сфері відновлення інфраструктури.
Торгово-промислова палата України інформує про підготовку до проведення бізнес-форуму Ініціативи Трьох морів (ІТМ), який відбудеться 28–29 квітня 2026 року в м. Дубровник (Республіка Хорватія) у рамках 11-го Саміту ІТМ.
Оголошено набір на участь в одноденному воркшопі «Відповідальне ведення бізнесу як передумова відновлення та євроінтеграції: інструменти для місцевих громадських організацій» для представників місцевих громадських організацій, які працюють з громадами, місцевою владою або бізнесом та залучені до процесів відбудови, або планують таку роботу в майбутньому.
Київські стартапи та інноваційні організації можуть долучитися до програми Berlin Innovation Fellowship, що відкриває можливості для налагодження співпраці з підприємцями та інноваційною екосистемою Берліна.
Програма буде корисною для компаній, які планують вихід на німецький ринок і вже мають потенційних партнерів у Німеччині. Подати заявку можна до 15 квітня.
В рамках виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо створення наукового парку «Academ.Сity», підписаних Київською міською військовою адміністрацією та Національною академією наук України, Департамент промисловості та розвитку підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформує про відкриття Магістерських програм з менеджменту інновацій у BioTech та DeepTech.
Розробник КНДУ НДІРоМ © 2026