Авторизація користувача
Каталог «Експортери міста Києва»

Департаментом промисловості та розвитку підприємництва підготовлено Каталог підприємств-експортерів міста Києва.

На сьогодні державна політика з підтримки експорту спрямована на зростання обсягів експорту українських товарів, диверсифікацію ринків збуту продукції українського виробництва, збільшення валютних надходжень, прискорення переведення України із сировинного постачальника на експортера продукції з високим ступенем переробки. Створення каталогу “Експортери міста Києва” є платформою, що наближує вітчизняні підприємства до сучасного цивілізованого бізнес-середовища, та є важливою складовою організаційної підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємств регіону.

Всім, хто сьогодні відкриває для себе нові бізнес-обрії та шукає ділових партнерів в нашому місті, даний каталог стане в нагоді, аби зробити правильний вибір та налагодити взаємовигідне співробітництво з київськими підприємствами.

Посилання на каталог «Експортери міста Києва» розміщено на головній сторінці офіційного інтернет-порталу Київської міської державної адміністрації.

Також, в ленті сайтів на головній сторінці офіційного інтернет-порталу Київської міської державної адміністрації  розміщено посилання на інформаційну систему «Промисловість і наука Києва».

Інформаційна система «Промисловість і наука», містить відомості щодо виробничо-господарської, наукової та інноваційної діяльності промислових підприємств та наукових організацій міста Києва, виробництва основних видів промислової продукції, інноваційних та інвестиційних проектів підприємств та організацій, а також пропозиції щодо розвитку міського кооперування, налагодження економічних та виробничих взаємовідносин між промисловими підприємствами міста.

Крім того, функціонал Інформаційної системи використовується для сприяння взаємодії між підприємствами-виробниками міста Києва та споживачами промислової продукції з кола комунальних підприємств міста, районних в місті Києві державних адміністрацій, структурних підрозділів КМДА, тощо. Зокрема, в розділі «Корисна інформація» системи знаходиться перелік промислових товарів, які структурні підрозділи Київської міської державної адміністрації, районні в м. Києві державні адміністрації, комунальні підприємства та інші установи м. Києва планують придбати у 2018 році.

 
ІНШІ НОВИНИ
Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо інноваційного вектору можливостей полімерів та досвідом застосування найновіших матеріалів для зміцнення конструкцій та забезпечення іскробезпечного захисту металевих та бетонних поверхонь.
Мінекономрозвитку здійснює опитування експортерів щодо ефективності заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки
18 квітня 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Українського союзу промисловців і підприємців та Інституту технічної теплофізики НАНУ із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.
Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, формування та реалізацію державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді»