Авторизація користувача
Каталог «Експортери міста Києва»

Департаментом промисловості та розвитку підприємництва підготовлено Каталог підприємств-експортерів міста Києва.

На сьогодні державна політика з підтримки експорту спрямована на зростання обсягів експорту українських товарів, диверсифікацію ринків збуту продукції українського виробництва, збільшення валютних надходжень, прискорення переведення України із сировинного постачальника на експортера продукції з високим ступенем переробки. Створення каталогу “Експортери міста Києва” є платформою, що наближує вітчизняні підприємства до сучасного цивілізованого бізнес-середовища, та є важливою складовою організаційної підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємств регіону.

Всім, хто сьогодні відкриває для себе нові бізнес-обрії та шукає ділових партнерів в нашому місті, даний каталог стане в нагоді, аби зробити правильний вибір та налагодити взаємовигідне співробітництво з київськими підприємствами.

Посилання на каталог «Експортери міста Києва» розміщено на головній сторінці офіційного інтернет-порталу Київської міської державної адміністрації.

Також, в ленті сайтів на головній сторінці офіційного інтернет-порталу Київської міської державної адміністрації  розміщено посилання на інформаційну систему «Промисловість і наука Києва».

Інформаційна система «Промисловість і наука», містить відомості щодо виробничо-господарської, наукової та інноваційної діяльності промислових підприємств та наукових організацій міста Києва, виробництва основних видів промислової продукції, інноваційних та інвестиційних проектів підприємств та організацій, а також пропозиції щодо розвитку міського кооперування, налагодження економічних та виробничих взаємовідносин між промисловими підприємствами міста.

Крім того, функціонал Інформаційної системи використовується для сприяння взаємодії між підприємствами-виробниками міста Києва та споживачами промислової продукції з кола комунальних підприємств міста, районних в місті Києві державних адміністрацій, структурних підрозділів КМДА, тощо. Зокрема, в розділі «Корисна інформація» системи знаходиться перелік промислових товарів, які структурні підрозділи Київської міської державної адміністрації, районні в м. Києві державні адміністрації, комунальні підприємства та інші установи м. Києва планують придбати у 2018 році.

 
ІНШІ НОВИНИ
Про відвідування ТОВ "Станкін"
Про відвідування ДП Київський завод "ІМПУЛЬС"
Оголошується проведення конкурсного відбору інноваційних проектів
Оголошується проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів альтернативної енергетики
Проведення Другої Китайської міжнародної виставки, яка проходитиме 05-10 листопада 2019 року у м. Шанхай (КНР).