Авторизація користувача
Каталог «Експортери міста Києва»

Департаментом промисловості та розвитку підприємництва підготовлено Каталог підприємств-експортерів міста Києва.

На сьогодні державна політика з підтримки експорту спрямована на зростання обсягів експорту українських товарів, диверсифікацію ринків збуту продукції українського виробництва, збільшення валютних надходжень, прискорення переведення України із сировинного постачальника на експортера продукції з високим ступенем переробки. Створення каталогу “Експортери міста Києва” є платформою, що наближує вітчизняні підприємства до сучасного цивілізованого бізнес-середовища, та є важливою складовою організаційної підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємств регіону.

Всім, хто сьогодні відкриває для себе нові бізнес-обрії та шукає ділових партнерів в нашому місті, даний каталог стане в нагоді, аби зробити правильний вибір та налагодити взаємовигідне співробітництво з київськими підприємствами.

Посилання на каталог «Експортери міста Києва» розміщено на головній сторінці офіційного інтернет-порталу Київської міської державної адміністрації.

Також, в ленті сайтів на головній сторінці офіційного інтернет-порталу Київської міської державної адміністрації  розміщено посилання на інформаційну систему «Промисловість і наука Києва».

Інформаційна система «Промисловість і наука», містить відомості щодо виробничо-господарської, наукової та інноваційної діяльності промислових підприємств та наукових організацій міста Києва, виробництва основних видів промислової продукції, інноваційних та інвестиційних проектів підприємств та організацій, а також пропозиції щодо розвитку міського кооперування, налагодження економічних та виробничих взаємовідносин між промисловими підприємствами міста.

Крім того, функціонал Інформаційної системи використовується для сприяння взаємодії між підприємствами-виробниками міста Києва та споживачами промислової продукції з кола комунальних підприємств міста, районних в місті Києві державних адміністрацій, структурних підрозділів КМДА, тощо. Зокрема, в розділі «Корисна інформація» системи знаходиться перелік промислових товарів, які структурні підрозділи Київської міської державної адміністрації, районні в м. Києві державні адміністрації, комунальні підприємства та інші установи м. Києва планують придбати у 2018 році.

 
ІНШІ НОВИНИ
Приватне підприємство «Руслан і Людмила» є вітчизняним виробником екологічно чистого і екологічно вигідного Інноваційного продукту «Contrust».
13 грудня 2018 року Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Київською торгово-промисловою палатою заплановано проведення Круглого столу з питань виходу продукції підприємств м. Києва на європейський ринок «Особливості виходу на ринок ЄС: практичні кроки для підприємств м. Києва».
11 грудня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, вул. В. Житомирська, 33) за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться конференція «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу».
4-5 грудня 2018 року в Київському планетарії (вулиця Велика Васильківська, 57/3) відбудеться Друга конференція громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства «Знання» України.
21-23 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі відбувся ІІІ Міжнародний форум “INNOVATION MARKET”.