НОВИНИ САЙТУ

Безкоштовний вебінар для промисловців на тему антикризисного управління промисловим виробництвом в рамках всесвітнього економічного спаду
Київська торгово-промислова палата запрошує долучитись до напрацювання першочергових пропозицій, спрямованих на створення сприятливих умов у період дії режиму надзвичайної ситуації та наступні періоди для відновлення макроекономічної ситуації в Україні.
Український виробник інформує про виготовлення в м. Житомир готових споруд житлового та комерційного призначення європейського стандарту каркасно-дерев'яного домобудівництва
Київський міський центр зайнятості інформує про нову фінансову підтримку для роботодавців у вигляді допомоги по частковому безробіттю.
З метою зменшення негативного впливу на малий та середній бізнес на період карантину на території міста Києва, міська влада відновлює співпрацю з Фондом розвитку підприємництва (колишнім Німецько-українським фондом).
У 2020 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»
До уваги керівників промислових підприємств, установ та організацій м. Києва, які планували 1 - 2 квітня 2020р. взяти участь у Форумі ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».
Шановні власники нового типу 3D принтеру, сподіваємося, ця практична інформація зацікавить вас і буде використана для захисту медиків від короновірусу.
Державне підприємство «Готель «Козацький» звертається із проханням надати підприємству фінансову допомогу для придбання предметів першої необхідності, або направити до готелю безпосередньо засоби та предмети вжитку, необхідні для функціонування підприємства в режимі обсервації.
Центр розвитку інновацій проводить третє дослідження стану розвитку електронної демократії в 22 обласних центрах України та в містах Буча, Ірпінь, Кам'янське, Краматорськ, Маріуполь, Павлоград, Сєвєродонецьк і Слов'янськ.
Сторінка 1 з 7 (70 рядків)Попередня1234567Наступний