Версія для друку

ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ ХІМІЇ ІМ. Л.В. ПИСАРЖЕВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Код ЄДРПОУ: 05417213
Скорочена назва: ІФХ НАН УКРАЇНИ

Район: ПЕЧЕРСЬКИЙ
Юридична адреса: Науки проспект, 31
Фактична адреса: 03680, м. Київ, Науки проспект, буд. 31

Телефон: (044) 525-11-90
Факс: (044) 525-62-16
Веб-сайт: http://www.inphyschem-nas.kiev.ua
E-mail: admini@inphyschem-nas.kiev.ua

Керівник: Директор Інституту Кошечко Вячеслав Григорович
Тел.: (044) 525-11-90

Вчений секретар: Долгіх Лідія Юріївна
Тел.: (044) 525-76-00

Головний бухгалтер: Дівінська Анжеліка Володимирівна
Тел.: (044) 525-65-50

Сектор науки: Академічний

Види економічної діяльності за КВЕД - 2010: 72.19 Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук
Види науково-технічної діяльності за КВНТД: I.1 02 Дослідження та розробки в галузі хімічних наук
I.1 02.00 Хімічні науки

Форма власності: Державна власність
Організаційно-правова форма господарювання за КОПФГ: Державна організація (установа, заклад)
Орган державного управління за КОДУ (підпорядкованість): Національна академія наук України

Рік заснування: 1927

Теорія хімічної будови, кінетика і реакційна здатність Каталіз Адсорбція і адсорбенти Хімія високих енергій Фізико-неорганічна хімія
Технологія контролю та ремонту паливних баків літаків з великою вантажопідйомністю.

2013 рік

Технологія забезпечує визначення топології наскрізних дефектів паливних баків. Згідно розробленої технології з’явилась можливість експрес-контролю та ремонту протікань. Знайдені зони «виходу» палива на поверхню крила обробляють спеціальною проникаючою речовиною, яка, рухаючись по дефекту, дає можливість візуально знаходити «вхід» палива. Це значно знижує трудомісткість ремонтних робіт, які в результаті зводяться до заміни дефектного кріплення; Знайдені наскрізні дефекти, які порушують герметичність баків, усувають заміною дефектного болта або герметизують за допомогою спеціальних анаеробних герметиків.
Фотополімеризаційноздатний адгезив для оздоблення друкованої продукції способом холодного тиснення фольгою у поліграфії.

2010 рік

Розроблено рецептури адгезивів УФ-твердіння для нових типів технологічних процесів оздоблення друкованої продукції та пакування способом холодного тиснення фольгою при виготовленні етикеткового-пакувальної продукції у поліграфічній промисловості.
Каталізатори очистки відпрацьованих газів двигунів внутрішнього згоряння.

2004 рік

Каталізатори призначені для очистки газових викидів бензинових і дизельних двигунів. Забезпечують ступінь очистки від СО - 93-95%, від CnHm – 85-95%, від NOx – 95-99%. Містять на 20-50% менше металів платинової групи у порівнянні із зарубіжними аналогами при той же продуктивності.
Каталізатори очистки газових викидів сміттєспалювальної фабрики.

2011 рік

Процес очистки газових викидів сміттєспалювальної фабрики від монооксиду вуглецю та органічних сполуки різних класів відбувається шляхом каталітичного перетворення токсичних домішок в нешкідливі продукти.
Каталізатори для очистки вентиляційних та газових викидів домішки озону.

2005 рік

Призначені для очистки вентиляційних та газових викидів від високотоксичної домішки озону, які утворюються при озонуванні питної води (Дніпровська водопровідна станція м. Києва), роботі джерел високих енергій (прискорювачі електронів, ядерні реактори), обробці полімерної плівки перед нанесенням кольорового друку (поліграфічні підприємства, Київський завод полімерних матеріалів), оргтехніки (принтери, ксерокси тощо). Процес очистки відбувається шляхом розкладу озону до кисню на гранульованому каталізаторі при температурах 20-500С.
Каталізатори для очистки викидних газів стаціонарних дизельних двигунів.

2010 рік

Призначені для знешкодження викидних газів дизель-генераторних установок в системах резервного електрозабезпечення лікувальних, навчальних закладів, установ тощо.
Нові високоенергетичні матеріали для літій-іонних хімічних джерел струму з покращеними експлуатаційними характеристиками.Нові каталізатори і процеси одержання водню і синтез-газу шляхом окислювальної конверсії природного газу і біогазу.Каталізатори очистки водню від монооксиду вуглецю для паливних комірок.Каталізатори для очистки газових викидів від озону, які утворюється при обробці питної води, промислових стоків, при роботі джерел високих енергій різного призначення (ядерні реактори, прискорювачі електронів, потужні джерела УФ-випромінювання, коронного розряду тощо).Каталізатори отримання 1,3-бутадієну з етанолу.Модифіковані лакофарбові матеріали прискореної повітряної сушки для захисних антикорозійних покриттів.Антипірен «Фенікс» для надання вогнетривких властивостей тканині.Автономний безполум’яний каталітичний генератор тепла.Фотополімеризаційноздатні композиційні матеріали для інформаційних технологій, поліграфії та приладобудування.Дефектоскопічні матеріали для експрес-моніторингу стану поверхні металоконструкції різного призначення, в тому числі авіаційної техніки.Полімерні термоусадкові матеріали для захисту і герметизації зварних стиків газопроводів, водопроводів.Немає даних для відображення