Авторизація користувача
Про відвідування ТОВ "Станкін"

title

Інформація

про відвідування ТОВ  

"Станкін"

15 лютого 2019 року відбулося відвідування заступником директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – начальником управління промисловості та інноваційної політики  Баганом А.О. Товариства з обмеженою відповідальністю "Станкін". Юридична адреса: м. Київ, вул. Софії Перовської, буд.10 Шевченківського району м. Києва, виробничі площі   розташовані по вул. Єкскаваторній,30  Святошинського району міста Києва (код ЄДРПОУ 190243267).

З 2002 року веде свій відлік історія становлення ТОВ "Станкін" і перш за все вона пов’язана з історією ПАТ  "Веркон".

За видом економічної діяльності підприємство займається виробництвом та ремонтом металообробних машин. Середньооблікова чисельність працівників – 40 осіб.

Підприємство займається розробкою, виробництвом нових станків, модернізацією та ремонтом станків, які були у вжитку та їх подальшим технічним обслуговуванням.

На заводі виконується повний комплекс робіт по ремонту промислового обладнання замовників. Завод має власне металообробне обладнання, в тому числі з числовим програмним управлінням що дозволяє виконувати широкий спектр токарних, фрезерних та шліфувальних робіт, які пов’язані з обробкою металу різанням, а також виготовленням зварних деталей.

На сьогоднішній день  ключовими клієнтами  ТОВ "Станкін"  є   підприємства машинобудування підпорядковані Міністерству оборони України, Національній гвардії України,  ДК "Укроборонпром" тощо.

Свою продукцію підприємство гідно представляло у 2017 році на виставці "Зроблено в Києві". У 2018 році на міжнародній виставці China International Import Expo 2019 у м. Шанхай (Китай) підприємство презентувало токарні багатошпинделеві  та шліфувальні верстати з ЧПУ.

На підприємстві успішно впроваджена система управління якістю згідно з міжнародними стандартами якості ISO-9001 та ISO-22000.

В плані освоєння нових видів інноваційної продукції продовжується робота по оновленню виробничого обладнання підприємства.

Під час зустрічі керівник заводу Рудов В.І. ознайомив Багана А.О. з виробничими процесами на підприємстві, технологіями ремонту та відновлення верстатів.

Також, були обговорені перспективи подальшого розвитку підприємства, реконструкції виробничих приміщень та оновлення технічного обладнання.

ІНШІ НОВИНИ
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"
У рамках V Національного експортного форуму 03 червня 2019 року співробітники відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» разом із ТПП України та відділом промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА провели воркшоп “СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін / SMART-specialization of the city Kyiv as a trigger of innovative changes”. У ньому взяли участь представники провід
Проведення Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь заплановане на 03-04 жовтня 2019 року у м. Житомир.