Авторизація користувача
Про відвідування ТОВ "Станкін"

title

Інформація

про відвідування ТОВ  

"Станкін"

15 лютого 2019 року відбулося відвідування заступником директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – начальником управління промисловості та інноваційної політики  Баганом А.О. Товариства з обмеженою відповідальністю "Станкін". Юридична адреса: м. Київ, вул. Софії Перовської, буд.10 Шевченківського району м. Києва, виробничі площі   розташовані по вул. Єкскаваторній,30  Святошинського району міста Києва (код ЄДРПОУ 190243267).

З 2002 року веде свій відлік історія становлення ТОВ "Станкін" і перш за все вона пов’язана з історією ПАТ  "Веркон".

За видом економічної діяльності підприємство займається виробництвом та ремонтом металообробних машин. Середньооблікова чисельність працівників – 40 осіб.

Підприємство займається розробкою, виробництвом нових станків, модернізацією та ремонтом станків, які були у вжитку та їх подальшим технічним обслуговуванням.

На заводі виконується повний комплекс робіт по ремонту промислового обладнання замовників. Завод має власне металообробне обладнання, в тому числі з числовим програмним управлінням що дозволяє виконувати широкий спектр токарних, фрезерних та шліфувальних робіт, які пов’язані з обробкою металу різанням, а також виготовленням зварних деталей.

На сьогоднішній день  ключовими клієнтами  ТОВ "Станкін"  є   підприємства машинобудування підпорядковані Міністерству оборони України, Національній гвардії України,  ДК "Укроборонпром" тощо.

Свою продукцію підприємство гідно представляло у 2017 році на виставці "Зроблено в Києві". У 2018 році на міжнародній виставці China International Import Expo 2019 у м. Шанхай (Китай) підприємство презентувало токарні багатошпинделеві  та шліфувальні верстати з ЧПУ.

На підприємстві успішно впроваджена система управління якістю згідно з міжнародними стандартами якості ISO-9001 та ISO-22000.

В плані освоєння нових видів інноваційної продукції продовжується робота по оновленню виробничого обладнання підприємства.

Під час зустрічі керівник заводу Рудов В.І. ознайомив Багана А.О. з виробничими процесами на підприємстві, технологіями ремонту та відновлення верстатів.

Також, були обговорені перспективи подальшого розвитку підприємства, реконструкції виробничих приміщень та оновлення технічного обладнання.

ІНШІ НОВИНИ
Мінекономрозвитку здійснює опитування експортерів щодо ефективності заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки
18 квітня 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) та Інституту технічної теплофізики НАН України із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.
Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, формування та реалізацію державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді»
13-14 квітня 2019 року на ВДНХ відбудеться інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».