Авторизація користувача
Конкурс інвестиційних проектів за напрямком «Альтернативна енергетика»

title

     Конкурсним комітетом Державної інноваційної фінансово-кредитної установи оголошується проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів альтернативної енергетики, яким можливе надання фінансування відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів для їх фінансування за рахунок коштів Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, затвердженого рішенням правління Установи від 30.11.2018 р. №35.

До участі в конкурсному відборі допускаються проекти, які зареєстровані в базі даних проектів Установи до кінцевого строку подання заявок на участь у конкурсному відборі, відповідно до Порядку подання інвестиційних та інноваційних проектів до Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, затвердженого рішенням правління Установи від 11.04.2018 р. №11.

Строк подання заявки: подача заявок на участь у конкурсному відборі з повним пакетом документів, згідно затвердженого переліку, здійснюється заявником особисто в паперовому вигляді з обов’язковою попередньою подачею скан-копій таких документів в електронному вигляді. Прийом заявок та пакету документів здійснюється секретарем Конкурсного комітету з 21 січня 2019 року до 20 лютого 2019 р. включно. 

Кінцевий термін реєстрації заявок є останній робочий день Установи (відповідно до графіку роботи) в межах строків, які визначені умовами оголошеного конкурсу. Заявка та документи, подані після 20 лютого 2019 року, не реєструються та повертаються заявнику без розгляду.

Дата проведення конкурсу: 25 квітня 2019р.

Місцезнаходження комітету: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 65 «б».

Контактна особа: Секретар комітету Тарасенко Олена Володимирівна

Телефон: 044-354-04-70

e-mail: project.sfii@gmail.com

Бюджет конкурсу: 60,0 млн. гривень.

Форма фінансування: позика на зворотній основі;

На отримання фінансування може претендувати проект, який отримав більше 30 балів за підсумками проведення конкурсу з урахуванням результатів державної експертизи*

*Згідно Закону України «Про інвестиційну діяльність».

Строк, на який надається фінансування: до 12 місяців;

Розмір фінансування в рамках одного проекту: до 70% від загальної вартості проекту – до 20,0 млн. грн. на один проект. (В загальній вартості проекту не враховується вартість інтелектуальної власності, патентів і т. ін., слід розуміти загальну фінансову участь грошовими коштами  для реалізації проекту).

Забезпечення фінансових зобов’язань: порука/застава/іпотека ліквідного майна.

Інше: надання частки корпоративних прав у статутному капіталі товариства на період фінансування.

Вимоги до проектів для участі в конкурсному відборі за напрямком альтернативна енергетика

Перелік необхідних документів для участі в конкурсному відборі за напрямком альтернативна енергетика

Заява учасника конкурсного відбору інвестиційних проектів за напрямком «Альтернативна енергетика»
ІНШІ НОВИНИ
Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, формування та реалізацію державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді»
13-14 квітня 2019 року на ВДНХ відбудеться інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».
Щодо необхідності складських приміщень для демонтованих рекламних засобів
22-23 квітня 2019 року в Торгово-промисловій палаті України буде проведена спеціалізована виставка «УНІФОРМА як обличчя бізнесу»