Авторизація користувача
Проведення Другої Китайської міжнародної виставки

title

Шановні колеги!          Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує щодо проведення Другої Китайської міжнародної виставки, яка проходитиме 05-10 листопада 2019 року у м. Шанхай (КНР). Організатором заходу виступає Міністерство комерції КНР.

          Зацікавлені щодо можливості участі у СIIE-2019 можуть отримати  детальну інформацію про захід та умови участі на сайті:www.ciie.org або у пані Цюн Сюаньє: e-mailua@mofcom.gov.cn

ІНШІ НОВИНИ
Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, формування та реалізацію державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді»
13-14 квітня 2019 року на ВДНХ відбудеться інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».
Щодо необхідності складських приміщень для демонтованих рекламних засобів
22-23 квітня 2019 року в Торгово-промисловій палаті України буде проведена спеціалізована виставка «УНІФОРМА як обличчя бізнесу»