Авторизація користувача
Виставка китайських товарів у Польщі - Сnіnа Ноmelife Show 2018

До уваги керівників підприємств, установ та організацій м. Києва

 

 Центр міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України   інформує про наступне.

 6 - 8 червня 2018 року в Варшаві відбудеться виставка китайських товарів у Польщі - Сnіnа Ноmelife Show 2018.

 Мета виставки - презентація товарів і послуг китайських виробників, організація ділових переговорів між виробниками та потенційними імпортерами з країн Європи. Цього року очікується понад 1000 компаній-виробників з Китаю, які представлять будівельні матеріали, побутову та промислову електроніку, меблі, текстиль та одяг, продукти харчування, посуд, подарунки та інше. Більш детально з переліком товарів та компаній-учасників виставки можна ознайомитись на сайті en.chinahomelife.com.pl

Центр міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України формує делегацію вітчизняних компаній та підприємців, які зацікавлені в пошуку нових товарів з Китаю та налагодженні прямих контактів з виробниками,  на виставку Сnіnа Ноmelife Show 2018. Візит планується з 6 червня по 9 червня, в рамках якого передбачається робота на виставці, проведення ділових зустрічей з потенційними партнерами з Китаю та екскурсійна програма.

 Відповідно до вимог Організаторів кожний учасник візиту забезпечується наступними послугами на безкоштовній основі: автобусний трансфер Київ-Варшава-Київ, проживання в готелі 1 ніч (друга ніч оплачується учасником додатково), разове харчування на виставці, участь в профільних семінарах і тренінгах.

Вартість участі в діловому візиті - 55 Євро з особи, окремо сплачується доба і проживання в готелі та екскурсія. В разі потреби організатори можуть надати допомогу в отриманні Шенгенської візи.

Участь в цій місії дозволить ознайомитись з новими товарами в різних галузях, провести переговори безпосередньо з постачальниками.

 

З питань ділової місії просимо звертатись до Малахівської Станіслави за телефоном +380 (67) 232-92-20 або електронною поштою: ems58@ukr.net

ІНШІ НОВИНИ
3-4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь
5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана, Казахстан) відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"