Авторизація користувача
Щодо навчальної програми "ЕXPORT REVOLUTION.Ukraine"

Інформуємо про те, що на веб-сайті Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку розпочалась реєстрація на навчання за дворічною навчальною програмою для експортерів "ЕХPORT REVOLUTION. Ukraine".

Реєстрація та детальна інформація щодо вказаної навчальної програми доступна за посиланням.

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку: education@еро.оrg.ua; +380 67 828 20 34.


ІНШІ НОВИНИ
Приватне підприємство «Руслан і Людмила» є вітчизняним виробником екологічно чистого і екологічно вигідного Інноваційного продукту «Contrust».
13 грудня 2018 року Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Київською торгово-промисловою палатою заплановано проведення Круглого столу з питань виходу продукції підприємств м. Києва на європейський ринок «Особливості виходу на ринок ЄС: практичні кроки для підприємств м. Києва».
11 грудня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, вул. В. Житомирська, 33) за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться конференція «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу».
4-5 грудня 2018 року в Київському планетарії (вулиця Велика Васильківська, 57/3) відбудеться Друга конференція громадської ради з питань мінеральних ресурсів товариства «Знання» України.
21-23 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі відбувся ІІІ Міжнародний форум “INNOVATION MARKET”.