Авторизація користувача
Семінар "Кібербезпека підприємства: засоби забезпечення"
03.10.2017 11:43 

Сучасний цифровий світ та розвиток інформаційних технологій обумовили виникнення нових загроз комп'ютерної безпеки підприємств. Поряд із інцидентами природного (ненавмисного) походження зростає кількість та потужність кібератак, вмотивованих інтересами окремих держав, груп та осіб. Поширюються випадки незаконного збирання, зберігання, використання, знищення, поширення, персональних даних, незаконних фінансових операцій, крадіжок та шахрайства у мережі Інтернет. Кіберзлочинність стає транснаціональною та здатна завдати значної шкоди інтересам особи, суспільства та держави. На виконання Рішень РНБО України «Про Стратегію кібербезпеки України» від 27.01.2015, «Про Доктрину інформаційної безпеки України» від 29.12.2016 передбачено створення системи забезпечення кібербезпеки, розвиток мережі реагування на комп'ютерні надзвичайні події. З метою захищеності об'єктів критичної інфраструктури державних та комунальних інформаційних ресурсів від кібератак необхідним є створення системи підготовки кадрів у сфері кібербезпеки, проведення навчань щодо надзвичайних ситуацій та інцидентів у кіберпросторі для виявлення запобігання та нейтралізації кіберзагроз.

У програмі семінару:

  1. Комп'ютерні злочини: світова та вітчизняна практика. Кваліфікація злочину. Види злочинів, їх особливості. Суто комп'ютерні злочини та використання IT технологій в «традиційних» злочинах. Причини і наслідки комп'ютерних злочинів.
  2. Викрадення цифрової інформації. Зовнішні та внутрішні джерела ризиків. Використання шкідливих комп'ютерних програм для пошкодження або загрози пошкодження інформації або обладнання. Незаконне стеження за допомогою комп'ютерної техніки. Несанкціоноване використання комп'ютерної техніки. Використання інтернету та електронної пошти із протиправною метою.
  3. Протидія комп'ютерним злочинам. Концепція протидії. Використання стандартів інформаційної безпеки. Способи захисту інформації. Комп'ютерний інцидент: виявлення, обробка, реагування. Документування інциденту. Кваліфікація злочину. Практичні рекомендації щодо протидії відомим комп'ютерним злочинам.
  4. Розслідування інциденту комп'ютерної безпеки. Мета розслідування та методики проведення. Матриця та регламенти розслідування. Можливості підприємства щодо проведення розслідування.
  5. Законодавча база України про комп'ютерні злочини. Можливості українських та міжнародних правоохоронних органів. Перспективи відкриття кримінального провадження. Належні докази в кримінальному провадженні. Обрахування та облік збитків підприємства по комп'ютерним злочинам. Позов до суду: особливості складання. Українська та міжнародна судова практика з комп'ютерних злочинів, зловживань та недбалості.
  6. Здатність підприємства забезпечити власну інформаційну безпеку. Менеджмент інформаційної безпеки. Профілактика комп'ютерних злочинів. Методики профілактики.
  7. Кадрове забезпечення комп'ютерної безпеки. Призначення відповідальної особи: кваліфікаційні характеристики, посадові інструкції. Розподіл повноважень щодо комп'ютерної безпеки. Документальне забезпечення інформаційної безпеки. Контроль використання компютерної техніки. Оформлення допуску. Навчання персоналу: рекомендовані програми та методики.

Заняття проводять досвідчені експерти з кібербезпеки, по закінченні курсу видається Сертифікат. Вартість участі одного слухача - 2000 грн. без ПДВ (Єдиний податок: 3 група без ПДВ). Підробиці на сайті: www.cargoconsult.kiev.ua.

Заявку на участь надавати ТОВ "Карго Консалт" за тел: (044) 229-62-50, 249-56-94 (т/ф), (099) 374-81-13, (063) 20-349-20.

Час проведення семінару з 10:00 до 17:00. Реєстрація учасників з 9:30.

Місце проведення: м. Київ, вул. Івана Кудрі, 39, конференц-зал.


ІНШІ НОВИНИ
3-4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь
5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана, Казахстан) відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"