Авторизація користувача
China Overseas Investment Fair 2017

В період з 21 по 22 листопада 2017 року у м. Пекін (КНР) проходитиме Ярмарка китайських інвестицій за кордоном “China Overseas Investment Fair, COIFAIR – 2017”, в рамках якої буде організовано національний колективний стенд України. 


Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об'єднань. Форум об'єднує представників більше ніж 100 країн. У попередні роки кількість інвестиційних проектів сягла понад 2000, а загальна вартість угод досягла 4 млрд дол США. У цьогорічній ярмарці планується участь близько 1000 великих державних та приватних підприємств. 


Напрямки та секції роботи COFAIR 2017 включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв'язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтичну промисловість, внутрішню і зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інше.


Ярмарок надає можливість її учасникам провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в галузі залучення інвестицій, отримати фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва. За підтримки Посольства України в Китаї на українському стенді традиційно організовується презентація "День України".


Запрошуємо всі зацікавлені підприємства, установи та організації взяти участь у COFAIR 2017. Контактна особа: Сергій ГМИРЯ, тел.: 044 285 70 52, email: sp5@aucc.org.ua.

Умови участи - у додатку до цієї новини.
Також дивіться додатковий опис заходу з умовами участи та контактними особами.

ІНШІ НОВИНИ
ГС «Рада з питань експорту продовольства» інформує про II Міжнародну виставку продовольчої продукції «Ukrainian Food Expo», яка відбудеться 21-23
листопада 2018 року у м. Києві
5 червня 2018 року відбулась щорічна виставка-презентація промислової продукції та науково-технічних досягнень «Зроблено в Києві».
Наймасштабніша бізнес-подія цього літа - Форум бізнес- і ІТ-лідерів.
10 - 11 жовтня 2018 року в Україні відбудеться онлайн-виставка харчової промисловості
У столиці відбудеться традиційна, а в цьому році наймасштабніша виставка-презентація продукції київських виробників