Авторизація користувача
China Overseas Investment Fair 2017

В період з 21 по 22 листопада 2017 року у м. Пекін (КНР) проходитиме Ярмарка китайських інвестицій за кордоном “China Overseas Investment Fair, COIFAIR – 2017”, в рамках якої буде організовано національний колективний стенд України. 


Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. Даний майданчик збирає представників підприємств реального сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об'єднань. Форум об'єднує представників більше ніж 100 країн. У попередні роки кількість інвестиційних проектів сягла понад 2000, а загальна вартість угод досягла 4 млрд дол США. У цьогорічній ярмарці планується участь близько 1000 великих державних та приватних підприємств. 


Напрямки та секції роботи COFAIR 2017 включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв'язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтичну промисловість, внутрішню і зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інше.


Ярмарок надає можливість її учасникам провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в галузі залучення інвестицій, отримати фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва. За підтримки Посольства України в Китаї на українському стенді традиційно організовується презентація "День України".


Запрошуємо всі зацікавлені підприємства, установи та організації взяти участь у COFAIR 2017. Контактна особа: Сергій ГМИРЯ, тел.: 044 285 70 52, email: sp5@aucc.org.ua.

Умови участи - у додатку до цієї новини.
Також дивіться додатковий опис заходу з умовами участи та контактними особами.

ІНШІ НОВИНИ
Щодо навчальної програми "ЕXPORT REVOLUTION.Ukraine"
15 грудня 2017 року Торгово-промисловою палатою України, спільно з ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» та Київською міською державною адміністрацією заплановано проведення конференції на тему: «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України»
22 листопада 2017 року на промисловому підприємстві ПАТ «Оболонь» відбулося засідання Президії ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва
Керівники найбільших київських підприємств обговорили разом з представниками влади перспективи розвитку промисловості та індустріалізації України на дискусійному круглому столі, що відбувся у Київській торгово-промисловій палаті.
05 жовтня 2017 року Київською міською радою прийнято рішення «Про заходи щодо забезпечення регіональної мовної політики в місті Києві»
ІС «ПРОМИСЛОВІСТЬ І НАУКА КИЄВА» © 2017 КНДУ «НДІРоМ»