Співпраця з китайськими партнерами

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія з метою інвестування в Україні у виробництво пензлів та акварельних фарб.

Компанія має бажання знайти українських партнерів для створення спільного підприємства для виробництва вказаних товарів та очікує, що український партнер є виробником офісних товарів, офісного паперу тощо, з метою розвитку проекту як у сфері виробництва, так у продажу.

В разі бажання щодо залучення китайських інвестицій у відповідне виробництво, просимо звертатись до Українського торгового-представництва у Китаї.


ІНШІ НОВИНИ
Безкоштовний вебінар для промисловців на тему антикризисного управління промисловим виробництвом в рамках всесвітнього економічного спаду
Юридична компанія SBSB проводить онлайн вебінари для бізнесу
Для малого і середнього бізнесу запустили безкоштовну платформу з юридичної підтримки.
Київська торгово-промислова палата запрошує долучитись до напрацювання першочергових пропозицій, спрямованих на створення сприятливих умов у період дії режиму надзвичайної ситуації та наступні періоди для відновлення макроекономічної ситуації в Україні.
Український виробник інформує про виготовлення в м. Житомир готових споруд житлового та комерційного призначення європейського стандарту каркасно-дерев'яного домобудівництва