Авторизація користувача
Співпраця з китайськими партнерами

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія з метою інвестування в Україні у виробництво пензлів та акварельних фарб.

Компанія має бажання знайти українських партнерів для створення спільного підприємства для виробництва вказаних товарів та очікує, що український партнер є виробником офісних товарів, офісного паперу тощо, з метою розвитку проекту як у сфері виробництва, так у продажу.

В разі бажання щодо залучення китайських інвестицій у відповідне виробництво, просимо звертатись до Українського торгового-представництва у Китаї.


ІНШІ НОВИНИ
19 - 22 листопада 2019р. в Міжнародному виставковому центрі відбудеться XVIII Міжнародний промисловий форум.
12 листопада 2019 р. в Premier Palace Hotel вперше відбудеться міжнародна Конференція жінок-підприємниць нашої столиці.
Заходи з нагоди відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України та 76-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва триватимуть у всіх районах столиці.
5 - 7 листопада в Міжнародному виставковому центрі представники влади і бізнесу візьмуть участь в масштабному форумі з розвитку інновацій в Україні.
28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.