Щорічний Форум «Smart Building» title

/Шановні керівники підприємств, установ та організацій м. Києва!

24-25 березня 2021 року у м. Київ відбудеться щорічний Форум – «Smart Building». Це міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення "Розумного міста".

Форум ставитиме за мету створення майданчику для діалогу влади, бізнесу, представників муніципалітетів та комунальної сфери, будівельних компаній та ОСББ.  Захід не тільки об'єднає сучасні розробки та їх потенційних споживачів, але у той же час створить можливість обговорити нагальні питання й визначити пріоритети в розвитку та впровадження технологічних новацій в Україні.

Цього року тематики збільшуються і в рамках Форуму «Smart Building» буде також проведено виставки «Комунальна Інфраструктура» та «Будівництво і Архітектура». Будемо дуже вдячні, якщо інформацію також буде поширено серед підприємств міста, ОСББ та управляючих компаній. Вхід для представників некомерційних організацій – безкоштовний.


Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за контактами +38955234893 / E-mail: ukraine.eclub@gmail.com або на сайті.

ІНШІ НОВИНИ
20-21 травня 2021 року у Варшаві відбудеться XIII Міжнародний форум
«Польсько-українські дні бізнесу»
Навчально-дослідницький курс для школярів
Журнал «Охорона праці» 11 лютого проводить онлайн-семінар «Безпека в замкнених просторах».
Щодо виготовлення промоційної сувенірної продукції та її подальшої реалізації