Конкурс «Благодійна України – 2020» title

На початку листопаду Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України – 2020».

Мета Конкурсу:

  • підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення;
  • сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Завдання Конкурсу:

  • популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
  • відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
  • інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
  • популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна України – 2020»19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна України» ((https://blagoukraine.org, https://vboabu.org.ua/, https://bit.ly/382H0tD).


ІНШІ НОВИНИ
03.03.2021 відбудеться онлайн-навчання для бухгалтерів та підприємців.
Онлайн-семінар
БО «Фонд родини Нечитайло» запускає грантову програму для соціальних підприємців, які працюють в інтересах людей з інвалідністю.
Програма обміну підприємницьким досвідом у Європі
20-21 травня 2021 року у Варшаві відбудеться XIII Міжнародний форум
«Польсько-українські дні бізнесу»