Підсумки конкурсу «Кращий експортер року» title

17 грудня 2020 року у приміщенні Київської торгово-промислової палати відбулось засідання Комісії з проведення конкурсу «Кращий експортер року» та визначення суб'єктів господарювання-експортерів, яким присвоюється диплом та знак «Кращий експортер року» (далі – Конкурс).

Рішенням комісії було визначено 16 переможців конкурсу серед малих, середніх та великих підприємств Києва. Всього на участь у Конкурсі було подано 21 заявка від промислових підприємств-експортерів.

 СПИСОК

підприємств-переможців конкурсу «Кращий експортер року» за результатами зовнішньоекономічної діяльності у 2019 році

 1. АТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів»
 2. ПрАТ «ОБОЛОНЬ», Кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів»
 3. ПП «ЯРОСЛАВ», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів»
 4. ТОВ «РІФ-1», Кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів»
 5. Науково-виробниче приватне підприємство «АНЄГ», Кращий експортер року серед малих підприємств міста Києва в галузі «Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність»
 6. ТОВ «Новий Друк», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність»
 7. ПП «Руслан і Людмила», Кращий експортер року серед  малих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво хімічних речовин та хімічної продукції»
 8. ТОВ «Пролог Семікор», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво хімічних речовин та хімічної продукції»
 9. ПАТ «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів»
 10. АТ «Фармак», Кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів»
 11. ТОВ «АТЕМ ГРУП», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції»
 12. ТОВ «ЛІМ», Кращий експортер року серед малих підприємств міста Києва в галузі «Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування»
 13. ВАТ «МЕРИДІАН» ім. С.П. Корольова, Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування»
 14. Казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал», Кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції»
 15. ТОВ «Науково-виробниче Товариство «ДНІПРО-МТО», Кращий експортер року серед малих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво електричного устаткування»
 16. ПрАТ  «УХЛ – МАШ», Кращий експортер року серед середніх підприємств міста Києва в галузі «Виробництво машин і устаткування».

Окрім цього, відповідно до Положення про Конкурс Комісією було прийняте рішення нагородити ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР» за особливі результати діяльності з експорту товарів в конкурсі «Кращий експортер року» за підсумками роботи в 2019 році.

Переможці конкурсу «Кращий експортер року» будуть відзначені дипломами та знаками «Кращий експортер року» та отримують право використовувати знак «Кращий експортер року» для маркування продукції, а також у свої рекламних та презентаційних матеріалах.

Довідково: конкурс «Кращий експортер року» проводиться згідно розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07.08.2015 №763. Метою конкурсу є підвищення конкурентоспроможності та розвитку експортних можливостей київських виробників.

 

  ІНШІ НОВИНИ
  Сьогодні Україна святкує День Соборності
  Онлайн-брифінг з Послом України в Єгипеті
  Відеоконференція
  15-16 січня в Києві утримуватиметься ожеледиця
  Ukrainian Food Expo  12.01.2021 11:19
  IV міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo