Пам’яті Віктора Григоровича Салюти
15.12.2020 14:12
titleЗ глибоким жалем сприйняли члени Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, весь директорський корпус промисловості столиці України повідомлення про втрату радника Президента Компанії – Голови правління ДАХК «Артем» Віктора Григоровича Салюти.

13 грудня 2020 року на 67 році життя перестало битися серце мужньої та досвідченої людини, яка всього себе присвятила створенню та виробництву сучасних високоточних систем озброєння та захисту.

Віктор Григорович почав свою трудову діяльність на підприємстві ДАХК «Артем» у 1980 році. Протягом 16 років, з 1997 по 2013 роки обіймав посаду директора ДП «МФ «Артем».

Він завжди був прикладом нескінченного оптимізму, енергійності та професіоналізму, легко знаходив спільну мову як з керівництвом так і  працівниками Компанії і з іноземними партнерами. Був наставником та старшим товаришем для своїх підлеглих. Завжди випромінював оптимізм не зважаючи на обставини. Досконало володів організаторськими здібностями.

Віктор Григорович мав звання Почесний машинобудівник України.

Світла пам'ять Віктору Григоровичу! Він назавжди залишиться в наших серцях як справжня людина з великої літери!

Члени Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким, розділяють з ними біль і  непоправну втрату.

ІНШІ НОВИНИ
Щодо виготовлення промоційної сувенірної продукції та її подальшої реалізації
Цифрова держава  26.01.2021 14:48
Єдиний державний веб-портал електронних послуг «ДІЯ» - підсумки року
Мінекономіки проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні.
На початку листопаду Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна України – 2020»
Сьогодні Україна святкує День Соборності