Робоча зустріч заступника директора Департаменту title

28.10.2020 відбулась зустріч заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Багана Анатолій Олександрович з директором ДП «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Дубасом Богданом Йосиповичем.

Під час зустрічі обговорили питання співпраці між Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та ДП «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків».

ДП «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» здійснює моніторинг цін на зовнішньому та внутрішньому товарних ринках, досліджує динаміку цінових процесів на ринках та відповідність контрактних (зовнішньоторговельних) цін кон’юнктурі світового ринку. Надає повний спектр інформаційних, аналітичних, дослідницьких та експертних послуг. Окремим важливим напрямом роботи підприємства є сприяння в розвитку об’єктів експортно-імпортних відносин та допомога в налагодженні ділових зв’язків із іноземними компаніями.

ІНШІ НОВИНИ
Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України пропонує вироби медичного призначення для промисловості
Департамент промисловості та розвитку підприємництва за участю Київської торгово-промислової палати та Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва проводить у 2020 році конкурс «Кращий експортер року»
Міжнародна спеціалізована виставка «Київський технічний ярмарок - 2020»
PLAST EXPO UA 2020  18.11.2020 11:17
Міжнародна спеціалізована виставка PLAST EXPO UA
Лак&Фарба Expo   17.11.2020 17:48
Міжнародна спеціалізована виставка Лак&Фарба Expo UA