Генеральному конструктору ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» Олегу Коростельову присвоєно почесне звання Героя України
25.08.2020 15:04
title

Генеральному конструктору - генеральному директору державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» КОРОСТЕЛЬОВУ Олегу ПетровичуШановний Олеже Петровичу!

 

Щиро вітаємо  Вас з присвоєнням звання Героя України та врученням ордена Держави за визначні особисті заслуги у зміцненні обороноздатності та промислового потенціалу Української держави, розробку новітніх зразків військового озброєння, створення та модернізацію зенітних ракетних систем і комплексів протиповітряної оборони.

Прийміть сердечні вітання та побажання незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні всього задуманого на довгі роки та нових здобутків у роботі й наукових пошуках.

Отримана нагорода є  оцінкою Вашої самовідданої творчої праці та великого таланту вченого.

Бажаємо міцного здоров’я та подальших успіхів у діяльності на благо України.

 

 

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ІНШІ НОВИНИ
Ділові ради України і Литви намагаються осмислити досвід роботи бізнесу під час коронавірусу
16.09.2020 відбулась зустріч заступника директора Департаменту з власником ТОВ «Кияна Пласт»
Відбулась робоча зустріч керівництва Департаменту з головою Ради «Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД», президентом Громадської спілки «Українська Асоціація Бізнесу та Торгівлі» та керівником брюссельського офісу УАБТ.
Конференція «Україна – Словенія: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін»
Онлайн-зустріч з аргентинськими компаніями