Баварсько-Український міжгалузевий форум
Дата події: 06.10.2020
title

Німецько-Українська промислово-торговельна палата, за дорученням Федерального Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія, проводить Баварсько-Український міжгалузевий онлайн-форум з фокусом на ІТ-технології, захист довкілля та медицину/охорону здоров’я.

Форум відбудеться 06.10.2020 р. о 10:00 год.  - паралельно у м. Києві та в Мюнхені - у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.

Мета форуму – ознайомити представників та керівників баварських підприємств з економічною, політичною ситуацією, а також можливостями ведення бізнесу в Україні. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок до співпраці з європейською спільнотою та створення нових робочих місць, а також сприятиме тіснішій співпраці для зміцнення економіки обох наших країн. Для українських учасників буде можливість познайомитись з баварськими підприємствами, сферами їхньої діяльності та пропозиціями до співпраці, а також провести індивідуальні переговори в режимі онлайн з українськими учасниками, що, безперечно, допоможе обом сторонам започаткувати плідну співпрацю.

Участь у форумі - безкоштовна. Реєстрація - за надісланими заявками. Після надсилання Вашої заявки і реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі у Форумі та – якщо Вас зацікавить ця можливість – у переговорах з баварськими фірмами за Вашим вибором.

Відповідальний за організаційні питання від Німецько-Української промислово-торговельної Палати – Ткачук Олександр Дмитрович, тел. (044) 481 33 91.
Будемо щиро раді Вашій заявці на участь!


Детальна інформація на сайті  http://www.ukraine.ahk.de

Запрошення

Програма

Календар подій

Previous yearPrevious monthВересень 2020 р.Next monthNext year
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011
Цикл заходів «Онлайн B2B із закупівельниками країн СНД»
Онлайн-зустріч з аргентинськими компаніями
Конференція «Україна – Словенія: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін»
Перший спеціалізований міжнародний форум по смартіфікаціі реального сектора економіки
ІНШІ НОВИНИ
Ділові ради України і Литви намагаються осмислити досвід роботи бізнесу під час коронавірусу
16.09.2020 відбулась зустріч заступника директора Департаменту з власником ТОВ «Кияна Пласт»
Відбулась робоча зустріч керівництва Департаменту з головою Ради «Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД», президентом Громадської спілки «Українська Асоціація Бізнесу та Торгівлі» та керівником брюссельського офісу УАБТ.
Конференція «Україна – Словенія: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін»
Онлайн-зустріч з аргентинськими компаніями