Засідання Ради директорів підприємств, установ та організацій Голосіївського району title

5 серпня 2020 року відбулося засідання Ради директорів підприємств, установ та організацій Голосіївського району міста Києва. Засідання було проведено у великому залі засідань Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: проспект Голосіївський, 42. 

В роботі засідання прийняли участь голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Садовий, перший заступник голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Коломієць, заступник голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва Валерій Нестеров, головний спеціаліст відділу промисловості Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Андрій Бородюк, керівники провідних промислових підприємств району. 

Роботу засідання відкрив Сергій Садовий, який повідомив присутніх про стан соціально-економічного становища в районі, визначив основні проблемні питання та коло завдань, над якими працює адміністрація району щодо поліпшення рівня життя мешканців району. 

Також Сергій Садовий повідомив присутніх про необхідність переобрання голови Ради директорів підприємств, установ та організацій Голосіївського району у зв’язку із звільненням з посади голови правління ПАТ “Київський маргариновий завод” та складання обов’язків голови Ради директорів району Юрія Євенка. 

Після тривалого обговорення на посаду голови Ради директорів району було запропоновано Галину Воробйову – керуючу фабрикою ПрАТ “Імперіал Тобакко Продакшн Україна”. Рішення було прийнято одностайно. 

Про положення проекту Генерального плану міста Києва до 2040 року в частині перспектив розвитку промислових територій Голосіївського району доповів Григорій Підгрушний – доктор географічних наук, завідувач відділу суспільно-географічних досліджень Інституту географії НАН України. 

Під час обговорення зазначеного питання Члени Ради директорів висловили своє бачення перспектив розвитку промисловості району, стурбованість перспективою зменшення розмірів промислових територій майже в три рази, та надали свої рекомендації щодо внесення змін та правок у представлений документ. 

З доповіддю про стан надання послуг клієнтам служби зайнятості району в період коронавірусної інфекції COVID-19 виступила Ганна Павленко – директор Голосіївської районної філії Київського міського центру зайнятості. 

Із заключним словом на засіданні Ради директорів району виступив Олександр Коломієць. Він висловив сподівання щодо позитивних результатів подальшої співпраці керівників промислових підприємств з місцевими органами виконавчої влади, Радою директорів Голосіївського району міста Києва в питаннях стабілізації роботи промислового комплексу міста Києва. 


ІНШІ НОВИНИ
Ділові ради України і Литви намагаються осмислити досвід роботи бізнесу під час коронавірусу
16.09.2020 відбулась зустріч заступника директора Департаменту з власником ТОВ «Кияна Пласт»
Відбулась робоча зустріч керівництва Департаменту з головою Ради «Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД», президентом Громадської спілки «Українська Асоціація Бізнесу та Торгівлі» та керівником брюссельського офісу УАБТ.
Конференція «Україна – Словенія: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін»
Онлайн-зустріч з аргентинськими компаніями