Відвідування ТОВ «Арьяка» title

02.07.2020 відбулась виїзна зустріч  заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Багана А.О. з керівництвом ТОВ «Арьяка».

ТОВ «Арьяка» - виробник молочних продуктів, які випускаються під ТМ «Онур». Йогурти, айрани, вершкове масло та сири готуються за турецьким рецептом, який включає в себе винятково натуральні складники. В склад кисломолочних продуктів ТМ «Онур» входять натуральні коров’яче молоко та молочнокислі  бактеріальні закваски. Вся продукція пройшла санітарно-гігієнічний контроль.

ТОВ «Арьяка»  отримало кредит  у  АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», за рахунок якого  придбали нову лінію розливу айрану/молока в пляшки (ємкість 0,2 л та 1 л), потужністю 3000 бут/год. Це дозволить підприємству збільшити виробничу потужність та об’єми реалізації, а також створити нові робочі місця.

За результатами зустрічі встановлено, що ТОВ «Арьяка» відповідає всім критеріям, визначеними в Положенні про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженому рішенням Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/3053 (у редакції рішення Київської міської ради від 12.11.2019 № 60/7633).

ТОВ «Арьяка» запропоновано взяти участь у зазначеній вище програмі.ІНШІ НОВИНИ
Ділові ради України і Литви намагаються осмислити досвід роботи бізнесу під час коронавірусу
16.09.2020 відбулась зустріч заступника директора Департаменту з власником ТОВ «Кияна Пласт»
Відбулась робоча зустріч керівництва Департаменту з головою Ради «Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД», президентом Громадської спілки «Українська Асоціація Бізнесу та Торгівлі» та керівником брюссельського офісу УАБТ.
Конференція «Україна – Словенія: торговельно-економічне співробітництво під час глобальних змін»
Онлайн-зустріч з аргентинськими компаніями