SMART INDUSTRY EXPO FORUM title

З 29 вересня до 2 жовтня 2020 року в м.Мінськ відбудеться перший в Співдружності Незалежних Держав спеціалізований міжнародний форум по смартіфікаціі реального сектора економіки SMART INDUSTRY EXPO FORUM на тему «Цифрові технології та рішення для промисловості».

Цілі проекту: обмін кращими світовими практиками та рішеннями в галузі цифрової трансформації виробництв, їх подальше впровадження в національному виробничому секторі і розвиток міжнародних партнерських відносин між постачальниками рішень для автоматизації виробництв, розробниками ключових цифрових технологій, а також їх споживачами.

Програмою Форуму заплановані експозиції з представленням best practices, технологій і розробок країн-лідерів цифрової трансформації для країн СНД, інтерактивна зона Smart Zone, а також безліч спеціалізованих конференцій.


Детальна інформація та повна програма Форуму представлені на сайті smartexpo.pro

ІНШІ НОВИНИ
30 липня відбулося перше засідання групи експертів, яка працюватиме над планами подолання кризи та підтримки розвитку бізнесу в столиці.
5 серпня 2020 року відбулося засідання Ради директорів підприємств, установ та організацій Голосіївського району міста Києва.
29.07.2020 відбулася нарада за участі заступника директора Департаменту Багана А.О. та виконувача обов’язків Президента НАНУ Наумовця А.Г.
28.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту Багана А.О. з президентом СОПУ Хмільовським В.М.
27.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту з головою правління ТОВ «СТАЛЕКС ПРОФІ»