Зустріч Прем’єр-міністра з представниками федерацій роботодавців та профспілок
06.07.2020 13:54
title

17 червня відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з представниками  Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні та Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

У зустрічі взяли участь :  Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко,  Міністр соціальної політики України Марина Лазебна,  Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов,  Міністра охорони здоров’я України Максим Степанов,  Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник,  Голова Об'єднання організацій роботодавців України Анатолій Кінах.

У зустрічі з профспілкової сторони взяли участь:  Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий, заступники Голови СПО:- Голова КВПУ Михайло Волинець, Голова ФПТУ Вадим Бубняк,  Голова ОВАП Анатолій Широков,  Голова ОВПП «Єдність» Анатолій Онищук.

Це перша представницька зустріч сторін соціального діалогу, яка відбулася за каденції нового складу Уряду, спрямована на підвищення його ефективності та результативності в інтересах громадян.

Учасники зустрічі обговорили Програму діяльності Уряду та ті заходи, які Кабінет Міністрів планує запровадити для підтримки української економіки.


Питання та пропозиції СПО сторони роботодавців для обговорення на зустрічі

Протокол зустрічі Прем’єр-міністра України Шмигаля Д. А. з представниками СПО сторони роботодавців на національному рівні та СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні

Інформація Федерації роботодавців України

 ІНШІ НОВИНИ
30 липня відбулося перше засідання групи експертів, яка працюватиме над планами подолання кризи та підтримки розвитку бізнесу в столиці.
5 серпня 2020 року відбулося засідання Ради директорів підприємств, установ та організацій Голосіївського району міста Києва.
29.07.2020 відбулася нарада за участі заступника директора Департаменту Багана А.О. та виконувача обов’язків Президента НАНУ Наумовця А.Г.
28.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту Багана А.О. з президентом СОПУ Хмільовським В.М.
27.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту з головою правління ТОВ «СТАЛЕКС ПРОФІ»