Серія безкоштовних вебінарів для бізнесу
08.05.2020 14:41
title

Юридична компанія SBSB проводить онлайн вебінари для бізнесу

 

31 березня юридична компанія SBSB провела перший онлайн вебінар для підприємців і менеджерів на тему: «Блокування іноземних банківських рахунків». У вебінарі взяли участь понад 60 осіб.

У рамках лекції були розглянуті актуальні питання для бізнесу, а також будь-який учасник міг поставити і отримати відповідь на будь-яке його запитання. Якщо Ви не змогли бути присутніми, онлайн - запис за посиланням. 

Наступний вебінар був присвячений темі юридичного захисту  вашого бренду і інтелектуальної власності.  Експерти відповіли на питання:

- Як надійно захистити бренд в 2020?

- Для чого реєструвати trademark в Європі і світі?

- Навіщо потрібні політики користування сайтом?

 

Реєстрація на серію безкоштовних вебінарів від SBSB за посиланням: https://bit.ly/2JKOiXr

Безкоштовні вебінари за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC0y558Xg15AsQYvlc-z7HLw

 

Оригінал статті

ІНШІ НОВИНИ
Безкоштовний вебінар для промисловців на тему антикризисного управління промисловим виробництвом в рамках всесвітнього економічного спаду
Для малого і середнього бізнесу запустили безкоштовну платформу з юридичної підтримки.
Київська торгово-промислова палата запрошує долучитись до напрацювання першочергових пропозицій, спрямованих на створення сприятливих умов у період дії режиму надзвичайної ситуації та наступні періоди для відновлення макроекономічної ситуації в Україні.
Український виробник інформує про виготовлення в м. Житомир готових споруд житлового та комерційного призначення європейського стандарту каркасно-дерев'яного домобудівництва
Київський міський центр зайнятості інформує про нову фінансову підтримку для роботодавців у вигляді допомоги по частковому безробіттю.