Український виробник готових будинків ТМ «Українська мрія» title

Український виробник готових будинків ТМ «Українська мрія» інформує Вас про виготовлення в м.Житомир готових споруд житлового та комерційного призначення європейського стандарту каркасно-дерев'яного домобудівництва. Наша продукція продається в Німеччині, Угорщині, Польщі, Чехії, країнах Прибалтики тощо. Головною перевагою є те, що об'єкти виготовляються в цеху протягом 3-4 тижнів і доставляються на земельну ділянку в повністю готовому, придатному для проживання та діяльності людей вигляді, та потребують лише підключення до зовнішніх комунікацій води, електрики, каналізації.

Наші будинки та споруди ефективні для:

  • міських\районних рад з метою розвитку власної інфраструктури (житлові будинки для воїнів АТО, вчителів, медичних працівників, мобільні центри надання адміністративних послуг, комунальні дитячі табори, бази відпочинку, туристичні інформаційні центри, фельдшерсько-акушерські пункти);
  • приватних підприємців, що звернулися за дозволом розміщення тимчасових споруд у місті;
  • фізичних осіб (житлові та дачні будинки).

Вартість готового одно модульного будинку 30 кв.м. для постійного проживання з внутрішнім оздобленням, сантехнікою і комунікаціями складає 277 000 грн. (без ПДВ). Розміри будинків залежить від кількості модулів та кількості поверхів.

    Адреса виробництва: м. Житомир, вул. Кооперативна,14.

    тел. 093 180 88 46,  098 46 77 997.

    Сайт: www.ukrdream.in.ua 


ІНШІ НОВИНИ
29.07.2020 відбулася нарада за участі заступника директора Департаменту Багана А.О. та виконувача обов’язків Президента НАНУ Наумовця А.Г.
28.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту Багана А.О. з президентом СОПУ Хмільовським В.М.
27.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту з головою правління ТОВ «СТАЛЕКС ПРОФІ»
ДПРП пропонує долучитися до обговорення проєкту регуляторного акта
16.07.2020 відбулася зустріч заступника директора Департаменту Багана А.О. з президентом Київської торгово-промислової палати Засульським М.В.