Допомога по частковому безробіттю на період карантину title

Київський міський центр зайнятості інформує Вас про нову фінансову підтримку для роботодавців у вигляді допомоги по частковому безробіттю.

Джерело допомоги - кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі - Фонд).

Працівники зможуть отримати допомогу з часткового безробіття, якщо через карантин, спричинений поширенням COVID-19, підприємство зупинило чи скоротило діяльність.

На допомогу можуть розраховувати як будь-які суб’єкти малого чи середнього підприємництва, у т. ч. готелі, кафе, ресторани, так і великі підприємства.

Підстави - статті 47, 47-1 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI (в редакції Закону від 30.03.2020 № 540-ІХ).

Порядок надання допомоги по частковому безробіттю, затверджений наказом Мінсоцполітики від 07.03.2013 № 103

Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину,встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020р. №306.

Право на допомогу по частковому безробіттю мають застраховані особи, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини (крім осіб, які отримують пенсію або працюють за сумісництвом).

Пропонуємо до Вашої уваги покроковий алгоритм дій у вигляді інфографіки: «Як роботодавцю отримати допомогу по частковому безробіттю».

ІНШІ НОВИНИ
28.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Багана А.О. з президентом Спілки орендарів і підприємців України Хмільовським В.М.
29.07.2020 відбулася нарада за участі заступника директора – начальника управління промисловості, підприємництва та регуляторної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Багана Анатолія Олександровича та виконувача обов’язків Президента Національної академії наук України Наумовця Антона Григоровича
28 липня 2020 року в конференц-залі готелю Козацький , за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3, відбулася презентація проекту “Технології штучного інтелекту та інтернет речей для промислових підприємств”
27.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Багана А.О. з головою правління ТОВ «СТАЛЕКС ПРОФІ» Кіктенком О.В.
27 липня 2020 року в залі засідань Української спілки промисловців та підприємців (далі – УСПП) відбулася зустріч президента УСПП Анатолія Кінаха, віце - президента УСПП Сергія Зіміна, заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради Анатолія Багана