Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020» title

До уваги керівників промислових підприємств, установ та організацій

м. Києва, які планували 1 - 2 квітня 2020р. у м. Мінськ (Білорусь) взяти участь у Форумі ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».

 

 

У відповідності до листа Посольства України в Республіці Білорусь та у контексті положень Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211, рекомендацій Ради Міністрів Республіки Білорусь від 12 березня ц.р. щодо обмежень на проведення масових заходів у Білорусі, а також в умовах загрози подальшого поширення короновірусної інфекції COVID-19, організаторами заходу прийнято рішення про перенесення строків його проведення на пізніший термін.


Про нову дату проведення Форуму інформуватимемо додатково.

ІНШІ НОВИНИ
28.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Багана А.О. з президентом Спілки орендарів і підприємців України Хмільовським В.М.
29.07.2020 відбулася нарада за участі заступника директора – начальника управління промисловості, підприємництва та регуляторної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Багана Анатолія Олександровича та виконувача обов’язків Президента Національної академії наук України Наумовця Антона Григоровича
28 липня 2020 року в конференц-залі готелю Козацький , за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 1/3, відбулася презентація проекту “Технології штучного інтелекту та інтернет речей для промислових підприємств”
27.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Багана А.О. з головою правління ТОВ «СТАЛЕКС ПРОФІ» Кіктенком О.В.
27 липня 2020 року в залі засідань Української спілки промисловців та підприємців (далі – УСПП) відбулася зустріч президента УСПП Анатолія Кінаха, віце - президента УСПП Сергія Зіміна, заступника директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради Анатолія Багана