Форумі ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020» title

До уваги керівників промислових підприємств, установ та організацій

м. Києва, які планували 1 - 2 квітня 2020 р. взяти участь у Форумі ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020» у м. Мінськ (Білорусь) .

 

У відповідності до листа Посольства України в Республіці Білорусь та у контексті положень Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211, рекомендацій Ради Міністрів Республіки Білорусь від 12 березня ц.р. щодо обмежень на проведення масових заходів у Білорусі, а також в умовах загрози подальшого поширення короновірусної інфекції COVID-19, організаторами заходу прийнято рішення про перенесення строків його проведення на пізніший термін.

Про нову дату проведення Форуму інформуватимемо додатково.

ІНШІ НОВИНИ
Безкоштовний вебінар для промисловців на тему антикризисного управління промисловим виробництвом в рамках всесвітнього економічного спаду
Юридична компанія SBSB проводить онлайн вебінари для бізнесу
Для малого і середнього бізнесу запустили безкоштовну платформу з юридичної підтримки.
Київська торгово-промислова палата запрошує долучитись до напрацювання першочергових пропозицій, спрямованих на створення сприятливих умов у період дії режиму надзвичайної ситуації та наступні періоди для відновлення макроекономічної ситуації в Україні.
Український виробник інформує про виготовлення в м. Житомир готових споруд житлового та комерційного призначення європейського стандарту каркасно-дерев'яного домобудівництва