Круглий стол «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення»

title

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 402 - р схвалено Концепцію реалізації державної політики у сфері промислового забруднення.


10 грудня 2019 року о 14.30 в ТПП України (вул. В. Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей») за участю народних депутатів України, представників провідних промислових асоціацій та підприємств, органів державної влади, експертів проекту GIZ «Найкращі доступні технології і методи управління (НДТМ) для України» відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».

Під час засідання планується провести обговорення:

1) стану реформи дозвільної системи у сфері промислового забруднення;

2) викликів і проблемних питань пов’язаних з реалізацією реформи;

3) проекту Закону України «Про реалізацію державної політики в сфері моніторингу навколишнього середовища і промислового забруднення».

Запрошуємо взяти участь та просимо забезпечити поширення інформації серед підприємств міста.

Реєстрація здійснюється до 06 грудня 2019 року, форма реєстрації за посиланням.

Контактна особа – Іванова Олена Володимирівна тел. 067-886-31-93.

ІНШІ НОВИНИ
Розпорядження КМДА №1 від 24.03.2020 року "Про утворення штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації"
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 25 березня 2020 р. № 338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації"
Протокол №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року
Протокол засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА від 17.03.2020 № 13 «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2»
До уваги керівників промислових підприємств, установ та організацій м. Києва, які планували 1 - 2 квітня 2020 р. взяти участь у Форумі ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020» у м. Мінськ (Білорусь)