Засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва title29 серпня 2019 року на території ПрАТ «Київський радіозавод» та ПрАТ «Елміз» за адресою: вулиця Бориспільська, 9 відбулося засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва.

В роботі засідання прийняли участь директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва В. Фіоктістов, заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – начальник управління промисловості та інноваційної політики Ю.Уласик , голова Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва О.Осадчий, Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців С.Зімін , члени Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва.

На початку засідання відбувся огляд виробничих потужностей ПрАТ «Елміз». Підприємство спеціалізується на виробництві високотехнологічної та наукомісткої продукції для космічної, гірничодобувної, оборонної та інших галузей. Виробничі площі для виконання монтажно-складальних робіт складають 6427 кв. м. ПрАТ “ЕЛМІ3” має в своєму розпорядженні всі види технологій по монтажу, складанню, автономним і комплексним випробуванням всіх видів радіоелектронної техніки.

На засіданні були розглянуті питання:

  • про затвердження Міської цільової програми сприяння розвитку промисловості на 2019 – 2022 роки;
  • про перспективи роботи Управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва;
  • про підсумки роботи промислового комплексу м. Києва за перше півріччя 2019 року;
  • про деякі проблемні питання використання промислових територій при розробці Генерального плану розвитку м.Києва;
  • про перспективи розвитку промислових територій в проекті Генерального плану розвитку м. Києва;
  • про підвищення кваліфікації з технічних наук генеральних (головних) конструкторів та їх кадрового резерву;
  • про постачання електроенергії промисловим підприємствам міста Києва.

В обговоренні питань прийняли участь Майко В.І., Михайлова Р.В., Маляров С.П., Череда В.В., Свистіль С.О., Соколовський М.Г., Сторожук М.К.

Голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва Осадчий О.В. висловив сподівання щодо позитивних результатів подальшої співпраці Ради директорів м. Києва, центральних органів виконавчої влади та Київської міської державної адміністрації для стабілізації роботи промислового комплексу міста Києва.

Протокол спільного засідання Президії Ради директорів

ІНШІ НОВИНИ
29.07.2020 відбулася нарада за участі заступника директора Департаменту Багана А.О. та виконувача обов’язків Президента НАНУ Наумовця А.Г.
28.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту Багана А.О. з президентом СОПУ Хмільовським В.М.
27.07.2020 відбулась виїзна зустріч заступника директора Департаменту з головою правління ТОВ «СТАЛЕКС ПРОФІ»
ДПРП пропонує долучитися до обговорення проєкту регуляторного акта
16.07.2020 відбулася зустріч заступника директора Департаменту Багана А.О. з президентом Київської торгово-промислової палати Засульським М.В.