Засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва

title29 серпня 2019 року на території ПрАТ «Київський радіозавод» та ПрАТ «Елміз» за адресою: вулиця Бориспільська, 9 відбулося засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва.

В роботі засідання прийняли участь директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва В. Фіоктістов, заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва – начальник управління промисловості та інноваційної політики Ю.Уласик , голова Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва О.Осадчий, Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців С.Зімін , члени Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва.

На початку засідання відбувся огляд виробничих потужностей ПрАТ «Елміз». Підприємство спеціалізується на виробництві високотехнологічної та наукомісткої продукції для космічної, гірничодобувної, оборонної та інших галузей. Виробничі площі для виконання монтажно-складальних робіт складають 6427 кв. м. ПрАТ “ЕЛМІ3” має в своєму розпорядженні всі види технологій по монтажу, складанню, автономним і комплексним випробуванням всіх видів радіоелектронної техніки.

На засіданні були розглянуті питання:

  • про затвердження Міської цільової програми сприяння розвитку промисловості на 2019 – 2022 роки;
  • про перспективи роботи Управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва;
  • про підсумки роботи промислового комплексу м. Києва за перше півріччя 2019 року;
  • про деякі проблемні питання використання промислових територій при розробці Генерального плану розвитку м.Києва;
  • про перспективи розвитку промислових територій в проекті Генерального плану розвитку м. Києва;
  • про підвищення кваліфікації з технічних наук генеральних (головних) конструкторів та їх кадрового резерву;
  • про постачання електроенергії промисловим підприємствам міста Києва.

В обговоренні питань прийняли участь Майко В.І., Михайлова Р.В., Маляров С.П., Череда В.В., Свистіль С.О., Соколовський М.Г., Сторожук М.К.

Голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва Осадчий О.В. висловив сподівання щодо позитивних результатів подальшої співпраці Ради директорів м. Києва, центральних органів виконавчої влади та Київської міської державної адміністрації для стабілізації роботи промислового комплексу міста Києва.

Протокол спільного засідання Президії Ради директорів

ІНШІ НОВИНИ
Представники бізнесу та органів державної влади пропонують створити Міністерство промислової політики та торгівлі, яке буде головним драйвером нової індустріалізації України.
Мінекономіки інформує щодо участі компаній у виставці FOODEX Japan 2020 (м. Токіо, 10-13 березня 2020 р.).
16 грудня відбудеться Міжнародний форум «Майбутнє Києва», на якому буде представлено проект нового Генерального плану столиці.
3-4 грудня 2019 р. відбудеться комплексний захід «Українські індустріальні дні». Цей захід об'єднує проведення II Форуму індустріальних парків України та III конференції «Нова індустріалізація».
10 грудня 2019 року в ТПП України відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».