Авторизація користувача
IV міжнародний форум Innovation Market
24.10.2019 12:39


title

5 - 7 листопада в Міжнародному виставковому центрі представники влади і бізнесу візьмуть участь в масштабному форумі з розвитку інновацій в Україні. На форум запрошені вітчизняні та зарубіжні експерти, інвестиційно-фінансові установи, фонди, розробники інноваційних технологій, представники сфери захисту інтелектуальної власності, малий і середній бізнес.

Від урядових установ будуть представлені державні програми підтримки і фінансування стартап-проектів.

Головні теми форуму:

  • тренди інновацій в Україні та світі;
  • розвиток і підтримка інноваційних проектів;
  • шляхи розвитку інноваційного бізнесу в Україні.

Дискусійні панелі:

  • smart Сity – інновації в сучасному місті;
  • digital-трансформація держави і бізнесу;
  • smart-кластери та наукові парки в Україні.

В рамках Форуму експерти обговорять теми захисту інтелектуальної власності, фінансові механізми підтримки інноваційних проектів, грантові програми.

Учасники форуму – відомі українські та іноземні спікери, зокрема, доктор Ів Кере – член Академії наук Франції, доктор Пеггі Те-Боатенг – директор департаменту політики в галузі науки ЮНЕСКО, Бенедикт Херман – перший секретар Представництва ЄС в Україні, відповідальний за децентралізацію і галузеві реформи Денні Абрамович – всесвітній експерт в області кібербезпеки і конфіденційності. Михайло Шмельов – директор по технологічної політики Microsoft Україна, Володимир Ставнюк – Голова Державної фінасово- кредитної установи, Олена Еро – координатор проекту від Європейської Бізнес Асоціації, Юлія Федів – виконавчий директор Українського культурного фонду та інші.

У виставці будуть представлені інноваційні розробки від більш ніж 100 підприємств та стартап-проектів.

Детально про форум на сайті www.innovationmarket.com.ua.

Місце проведення заходу Міжнародний виставковий центр. м. Київ, Броварський проспект, 15 ст. м. Лівобережна.

 
ІНШІ НОВИНИ
19 - 22 листопада 2019р. в Міжнародному виставковому центрі відбудеться XVIII Міжнародний промисловий форум.
12 листопада 2019 р. в Premier Palace Hotel вперше відбудеться міжнародна Конференція жінок-підприємниць нашої столиці.
Заходи з нагоди відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України та 76-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва триватимуть у всіх районах столиці.
28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.
Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні» – це масштабна подія, яка вже шостий рік поспіль проходитиме в Києві та вже традиційно стане місцем зустрічі представників влади й бізнесу України і Польщі, які зберуться на одному майданчику з метою пошуку нових шляхів співпраці та налагодження партнерських взаємовідносин.