IV міжнародний форум Innovation Market
24.10.2019 12:39
title

5 - 7 листопада в Міжнародному виставковому центрі представники влади і бізнесу візьмуть участь в масштабному форумі з розвитку інновацій в Україні. На форум запрошені вітчизняні та зарубіжні експерти, інвестиційно-фінансові установи, фонди, розробники інноваційних технологій, представники сфери захисту інтелектуальної власності, малий і середній бізнес.

Від урядових установ будуть представлені державні програми підтримки і фінансування стартап-проектів.

Головні теми форуму:

  • тренди інновацій в Україні та світі;
  • розвиток і підтримка інноваційних проектів;
  • шляхи розвитку інноваційного бізнесу в Україні.

Дискусійні панелі:

  • smart Сity – інновації в сучасному місті;
  • digital-трансформація держави і бізнесу;
  • smart-кластери та наукові парки в Україні.

В рамках Форуму експерти обговорять теми захисту інтелектуальної власності, фінансові механізми підтримки інноваційних проектів, грантові програми.

Учасники форуму – відомі українські та іноземні спікери, зокрема, доктор Ів Кере – член Академії наук Франції, доктор Пеггі Те-Боатенг – директор департаменту політики в галузі науки ЮНЕСКО, Бенедикт Херман – перший секретар Представництва ЄС в Україні, відповідальний за децентралізацію і галузеві реформи Денні Абрамович – всесвітній експерт в області кібербезпеки і конфіденційності. Михайло Шмельов – директор по технологічної політики Microsoft Україна, Володимир Ставнюк – Голова Державної фінасово- кредитної установи, Олена Еро – координатор проекту від Європейської Бізнес Асоціації, Юлія Федів – виконавчий директор Українського культурного фонду та інші.

У виставці будуть представлені інноваційні розробки від більш ніж 100 підприємств та стартап-проектів.

Детально про форум на сайті www.innovationmarket.com.ua.

Місце проведення заходу Міжнародний виставковий центр. м. Київ, Броварський проспект, 15 ст. м. Лівобережна.

 
ІНШІ НОВИНИ
Безкоштовний вебінар для промисловців на тему антикризисного управління промисловим виробництвом в рамках всесвітнього економічного спаду
Юридична компанія SBSB проводить онлайн вебінари для бізнесу
Для малого і середнього бізнесу запустили безкоштовну платформу з юридичної підтримки.
Київська торгово-промислова палата запрошує долучитись до напрацювання першочергових пропозицій, спрямованих на створення сприятливих умов у період дії режиму надзвичайної ситуації та наступні періоди для відновлення макроекономічної ситуації в Україні.
Український виробник інформує про виготовлення в м. Житомир готових споруд житлового та комерційного призначення європейського стандарту каркасно-дерев'яного домобудівництва