Авторизація користувача
IV міжнародний форум Innovation Market
24.10.2019 12:39


title

5 - 7 листопада в Міжнародному виставковому центрі представники влади і бізнесу візьмуть участь в масштабному форумі з розвитку інновацій в Україні. На форум запрошені вітчизняні та зарубіжні експерти, інвестиційно-фінансові установи, фонди, розробники інноваційних технологій, представники сфери захисту інтелектуальної власності, малий і середній бізнес.

Від урядових установ будуть представлені державні програми підтримки і фінансування стартап-проектів.

Головні теми форуму:

  • тренди інновацій в Україні та світі;
  • розвиток і підтримка інноваційних проектів;
  • шляхи розвитку інноваційного бізнесу в Україні.

Дискусійні панелі:

  • smart Сity – інновації в сучасному місті;
  • digital-трансформація держави і бізнесу;
  • smart-кластери та наукові парки в Україні.

В рамках Форуму експерти обговорять теми захисту інтелектуальної власності, фінансові механізми підтримки інноваційних проектів, грантові програми.

Учасники форуму – відомі українські та іноземні спікери, зокрема, доктор Ів Кере – член Академії наук Франції, доктор Пеггі Те-Боатенг – директор департаменту політики в галузі науки ЮНЕСКО, Бенедикт Херман – перший секретар Представництва ЄС в Україні, відповідальний за децентралізацію і галузеві реформи Денні Абрамович – всесвітній експерт в області кібербезпеки і конфіденційності. Михайло Шмельов – директор по технологічної політики Microsoft Україна, Володимир Ставнюк – Голова Державної фінасово- кредитної установи, Олена Еро – координатор проекту від Європейської Бізнес Асоціації, Юлія Федів – виконавчий директор Українського культурного фонду та інші.

У виставці будуть представлені інноваційні розробки від більш ніж 100 підприємств та стартап-проектів.

Детально про форум на сайті www.innovationmarket.com.ua.

Місце проведення заходу Міжнародний виставковий центр. м. Київ, Броварський проспект, 15 ст. м. Лівобережна.

 
ІНШІ НОВИНИ
3-4 грудня 2019 р. відбудеться комплексний захід «Українські індустріальні дні». Цей захід об'єднує проведення II Форуму індустріальних парків України та III конференції «Нова індустріалізація».
10 грудня 2019 року в ТПП України відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».
21 листопада 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва, Української спілки промисловців та підприємців та наукових установ Відділення хімії Національної академії наук України із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.
19 - 22 листопада 2019р. в Міжнародному виставковому центрі відбудеться XVIII Міжнародний промисловий форум.
12 листопада 2019 р. в Premier Palace Hotel вперше відбудеться міжнародна Конференція жінок-підприємниць нашої столиці.