IV міжнародний форум Innovation Market
24.10.2019 12:39


title

5 - 7 листопада в Міжнародному виставковому центрі представники влади і бізнесу візьмуть участь в масштабному форумі з розвитку інновацій в Україні. На форум запрошені вітчизняні та зарубіжні експерти, інвестиційно-фінансові установи, фонди, розробники інноваційних технологій, представники сфери захисту інтелектуальної власності, малий і середній бізнес.

Від урядових установ будуть представлені державні програми підтримки і фінансування стартап-проектів.

Головні теми форуму:

  • тренди інновацій в Україні та світі;
  • розвиток і підтримка інноваційних проектів;
  • шляхи розвитку інноваційного бізнесу в Україні.

Дискусійні панелі:

  • smart Сity – інновації в сучасному місті;
  • digital-трансформація держави і бізнесу;
  • smart-кластери та наукові парки в Україні.

В рамках Форуму експерти обговорять теми захисту інтелектуальної власності, фінансові механізми підтримки інноваційних проектів, грантові програми.

Учасники форуму – відомі українські та іноземні спікери, зокрема, доктор Ів Кере – член Академії наук Франції, доктор Пеггі Те-Боатенг – директор департаменту політики в галузі науки ЮНЕСКО, Бенедикт Херман – перший секретар Представництва ЄС в Україні, відповідальний за децентралізацію і галузеві реформи Денні Абрамович – всесвітній експерт в області кібербезпеки і конфіденційності. Михайло Шмельов – директор по технологічної політики Microsoft Україна, Володимир Ставнюк – Голова Державної фінасово- кредитної установи, Олена Еро – координатор проекту від Європейської Бізнес Асоціації, Юлія Федів – виконавчий директор Українського культурного фонду та інші.

У виставці будуть представлені інноваційні розробки від більш ніж 100 підприємств та стартап-проектів.

Детально про форум на сайті www.innovationmarket.com.ua.

Місце проведення заходу Міжнародний виставковий центр. м. Київ, Броварський проспект, 15 ст. м. Лівобережна.

 
ІНШІ НОВИНИ
Представники бізнесу та органів державної влади пропонують створити Міністерство промислової політики та торгівлі, яке буде головним драйвером нової індустріалізації України.
Мінекономіки інформує щодо участі компаній у виставці FOODEX Japan 2020 (м. Токіо, 10-13 березня 2020 р.).
16 грудня відбудеться Міжнародний форум «Майбутнє Києва», на якому буде представлено проект нового Генерального плану столиці.
3-4 грудня 2019 р. відбудеться комплексний захід «Українські індустріальні дні». Цей захід об'єднує проведення II Форуму індустріальних парків України та III конференції «Нова індустріалізація».
10 грудня 2019 року в ТПП України відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».