Авторизація користувача
20 вересня 2019 року в приміщені Київської міської ради відбулося урочисте засідання присвячене Дню машинобудівника.

title

Інформація

щодо проведення урочистого засідання присвяченого Дню машинобудівника

Враховуючи  велике значення промисловості  та її провідної  галузі – машинобудування в розвитку і функціонуванні економіки Україні, вирішенні соціально-економічних проблем держави, Указом Президента України від 8 вересня 1993 року № 361/93 встановлено в Україні День машинобудівника, який відзначається щороку в четверту неділю вересня.

20 вересня 2019 року в приміщені Київської міської ради відбулося урочисте засідання присвячене Дню машинобудівника. Організаційні питання щодо  проведення  зазначеного заходу забезпечило Управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва.В рамках святкування виконувач обов’язків директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Уласик Ю.О. виступила з вітальною промовою щодо важливості збереження потенціалу машинобудівної галузі та необхідності її модернізації і вручила Подяки Київського міського голови керівникам та працівникам провідних машинобудівних підприємств м. Київа.

Під час урочистого засідання присутніх та членів  трудових колективів підприємств машинобудівної галузі привітали та вручили їм свої відзнаки віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців Прохоров С.М., голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва Осадчий О.В., Президент Київської торгово-промислової палати Засульський М.В. та президент асоціації “Київ” Майко В.І.

Урочистості завершились колективним фотографуванням учасників засідання присвяченого Дню машинобудівника.ІНШІ НОВИНИ
3-4 грудня 2019 р. відбудеться комплексний захід «Українські індустріальні дні». Цей захід об'єднує проведення II Форуму індустріальних парків України та III конференції «Нова індустріалізація».
10 грудня 2019 року в ТПП України відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».
21 листопада 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва, Української спілки промисловців та підприємців та наукових установ Відділення хімії Національної академії наук України із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.
19 - 22 листопада 2019р. в Міжнародному виставковому центрі відбудеться XVIII Міжнародний промисловий форум.
12 листопада 2019 р. в Premier Palace Hotel вперше відбудеться міжнародна Конференція жінок-підприємниць нашої столиці.