Авторизація користувача
20 вересня 2019 року в приміщені Київської міської ради відбулося урочисте засідання присвячене Дню машинобудівника.

title

Інформація

щодо проведення урочистого засідання присвяченого Дню машинобудівника

Враховуючи  велике значення промисловості  та її провідної  галузі – машинобудування в розвитку і функціонуванні економіки Україні, вирішенні соціально-економічних проблем держави, Указом Президента України від 8 вересня 1993 року № 361/93 встановлено в Україні День машинобудівника, який відзначається щороку в четверту неділю вересня.

20 вересня 2019 року в приміщені Київської міської ради відбулося урочисте засідання присвячене Дню машинобудівника. Організаційні питання щодо  проведення  зазначеного заходу забезпечило Управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва.В рамках святкування виконувач обов’язків директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Уласик Ю.О. виступила з вітальною промовою щодо важливості збереження потенціалу машинобудівної галузі та необхідності її модернізації і вручила Подяки Київського міського голови керівникам та працівникам провідних машинобудівних підприємств м. Київа.

Під час урочистого засідання присутніх та членів  трудових колективів підприємств машинобудівної галузі привітали та вручили їм свої відзнаки віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців Прохоров С.М., голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва Осадчий О.В., Президент Київської торгово-промислової палати Засульський М.В. та президент асоціації “Київ” Майко В.І.

Урочистості завершились колективним фотографуванням учасників засідання присвяченого Дню машинобудівника.ІНШІ НОВИНИ
З 8 по 11 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15) відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2019».
Запрошуємо вас взяти участь у Бізнес-Форумі "Інноваційні енергоефективні технології та обладнання", який відбудеться 9 жовтня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Булаховського, 2, зала засідань Інституту технічної теплофізики НАН України.
З метою розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а також популяризації України за кордоном Посольством України в Грецькій Республіці за організаційної підтримки Грецько-Української палати у листопаді ц.р. заплановано проведення в Афінах презентації економічного та інвестиційного потенціалу Украйни.
З 13- по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: "Системи тепло-, енергопостачання. Eнеpгocepвic. СТЕПЕС (SHESES'l9)" (готель «Вараш», Майдан Незалежності, 3, м. Вараш Рівненської області, Україна, 34400)
3-4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь