Авторизація користувача
В ЖИТОМИРІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

title

Шановні колеги!

 

Проведення Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь заплановане на 03-04 жовтня 2019 року у    м. Житомир.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Минулого року перший Форум регіонів України та Білорусі, який проходив в Гомелі (Республіка Білорусь) за участю президентів обох держав, зібрав близько тисячі представників бізнесу та органів влади країн-учасниць. В рамках заходу представники бізнесу, зацікавлені у виході на ринок Республіки Білорусь або посиленні на ньому своєї присутності, презентували власну продукцію та бізнес-можливості компаній.

В рамках заходу укладено 12 угод різних рівнів – міждержавних, міжурядових, міжрегіональних. Їх імплементація дозволить вийти на новий рівень українсько-білоруських економічних відносин.

 

ІНШІ НОВИНИ
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"
У рамках V Національного експортного форуму 03 червня 2019 року співробітники відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» разом із ТПП України та відділом промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА провели воркшоп “СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін / SMART-specialization of the city Kyiv as a trigger of innovative changes”. У ньому взяли участь представники провід
10-11 липня 2019 року у м. Батумі, Грузія, відбудеться Перший інвестиційний форум країн-учасниць «Східного партнерства». Форум збиратиме бізнес та уряди шести країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна), щоб продемонструвати інвестиційні проекти в чотирьох основних секторах: інфраструктура (включаючи туризм, нерухомість та логістику), енергетика, сільське господарство та промисловість.