В ЖИТОМИРІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

title

Шановні колеги!

 

Проведення Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь заплановане на 03-04 жовтня 2019 року у    м. Житомир.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Минулого року перший Форум регіонів України та Білорусі, який проходив в Гомелі (Республіка Білорусь) за участю президентів обох держав, зібрав близько тисячі представників бізнесу та органів влади країн-учасниць. В рамках заходу представники бізнесу, зацікавлені у виході на ринок Республіки Білорусь або посиленні на ньому своєї присутності, презентували власну продукцію та бізнес-можливості компаній.

В рамках заходу укладено 12 угод різних рівнів – міждержавних, міжурядових, міжрегіональних. Їх імплементація дозволить вийти на новий рівень українсько-білоруських економічних відносин.

 

ІНШІ НОВИНИ
Представники бізнесу та органів державної влади пропонують створити Міністерство промислової політики та торгівлі, яке буде головним драйвером нової індустріалізації України.
Мінекономіки інформує щодо участі компаній у виставці FOODEX Japan 2020 (м. Токіо, 10-13 березня 2020 р.).
16 грудня відбудеться Міжнародний форум «Майбутнє Києва», на якому буде представлено проект нового Генерального плану столиці.
3-4 грудня 2019 р. відбудеться комплексний захід «Українські індустріальні дні». Цей захід об'єднує проведення II Форуму індустріальних парків України та III конференції «Нова індустріалізація».
10 грудня 2019 року в ТПП України відбудеться спільне засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України у форматі круглого столу – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».