Авторизація користувача
В ЖИТОМИРІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

title

Шановні колеги!

 

Проведення Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь заплановане на 03-04 жовтня 2019 року у    м. Житомир.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

Минулого року перший Форум регіонів України та Білорусі, який проходив в Гомелі (Республіка Білорусь) за участю президентів обох держав, зібрав близько тисячі представників бізнесу та органів влади країн-учасниць. В рамках заходу представники бізнесу, зацікавлені у виході на ринок Республіки Білорусь або посиленні на ньому своєї присутності, презентували власну продукцію та бізнес-можливості компаній.

В рамках заходу укладено 12 угод різних рівнів – міждержавних, міжурядових, міжрегіональних. Їх імплементація дозволить вийти на новий рівень українсько-білоруських економічних відносин.

 

ІНШІ НОВИНИ
3-4 жовтня 2019 року у м. Житомирі відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь
5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана, Казахстан) відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"