Авторизація користувача
Щодо формування та реалізації державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні

title

Інформація

для ініціаторів створення нових індустріальних парків

 

 

Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, формування та реалізацію державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Також Мінекономрозвитку, як уповноважений державний орган, забезпечує інформаційну та консультаційну підтримку ініціаторів створення індустріальних парків щодо обсягів та змісту інформації, яка враховується при прийнятті рішення про включення індустріальних парків у Реєстр індустріальних (промислових) парків.

 

Інформаційна підтримка:

Департамент залучення інвестицій Мінекономрозвитку

+38 044 596-67-71
a_melnyk@me.gov.ua

ІНШІ НОВИНИ
Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо інноваційного вектору можливостей полімерів та досвідом застосування найновіших матеріалів для зміцнення конструкцій та забезпечення іскробезпечного захисту металевих та бетонних поверхонь.
Мінекономрозвитку здійснює опитування експортерів щодо ефективності заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки
18 квітня 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Українського союзу промисловців і підприємців та Інституту технічної теплофізики НАНУ із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.
9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді»
13-14 квітня 2019 року на ВДНХ відбудеться інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».