Авторизація користувача
КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування»

title

Шановні керівники підприємств, установ та організацій м. Києва!

         9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» (далі – Центр) організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді» у приміщенні Центру за адресою вул. Волонська, 19.

         Також 13-14 квітня 2019 року за підтримки Центру проводяться «Дні здоров’я на ВДНГ», в рамках яких 13.04.2019 буде проведено Конференцію для харчових виробників, рітейлу, виробників дієтичних добавок, професійних об’єднань та Конференція для виробників функціональних продуктів харчування та операторів сервісів функціонального харчування (для HORECA та організаторів харчування дітей в закладах освіти).

Запрошуємо до установчої зустрічі та вказаних конференцій виробників продукції категорії «Здорове харчування», представників закладів ресторанного харчування та великого мережевого рітейлу.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

Тел.:  +38 044 425-00-77

ІНШІ НОВИНИ
5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана, Казахстан) відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"
У рамках V Національного експортного форуму 03 червня 2019 року співробітники відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» разом із ТПП України та відділом промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА провели воркшоп “СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін / SMART-specialization of the city Kyiv as a trigger of innovative changes”. У ньому взяли участь представники провід