Авторизація користувача
КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування»

title

Шановні керівники підприємств, установ та організацій м. Києва!

         9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» (далі – Центр) організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді» у приміщенні Центру за адресою вул. Волонська, 19.

         Також 13-14 квітня 2019 року за підтримки Центру проводяться «Дні здоров’я на ВДНГ», в рамках яких 13.04.2019 буде проведено Конференцію для харчових виробників, рітейлу, виробників дієтичних добавок, професійних об’єднань та Конференція для виробників функціональних продуктів харчування та операторів сервісів функціонального харчування (для HORECA та організаторів харчування дітей в закладах освіти).

Запрошуємо до установчої зустрічі та вказаних конференцій виробників продукції категорії «Здорове харчування», представників закладів ресторанного харчування та великого мережевого рітейлу.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

Тел.:  +38 044 425-00-77

ІНШІ НОВИНИ
Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо інноваційного вектору можливостей полімерів та досвідом застосування найновіших матеріалів для зміцнення конструкцій та забезпечення іскробезпечного захисту металевих та бетонних поверхонь.
Мінекономрозвитку здійснює опитування експортерів щодо ефективності заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки
18 квітня 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Українського союзу промисловців і підприємців та Інституту технічної теплофізики НАНУ із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.
Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, формування та реалізацію державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
13-14 квітня 2019 року на ВДНХ відбудеться інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».