Авторизація користувача
Інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».

title

До уваги керівників підприємств, установ та організацій м. Києва!

 

Згідно інформації ГС «Українська асоціація функціонального харчування» (в подальшому - Асоціація) 13-14 квітня 2019 року на ВДНХ відбудеться інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».

Проект проводиться за підтримки Київського Міського Центру громадського здоров'я, Центру громадського здоров'я МОЗ України.

Метою заходу є формування у громадян свідомого ставлення до власного здоров'я та відповідальності за нього, що співпадає з завданнями Центру щодо забезпечення інформаційно-роз'яснювальної діяльності в інтересах здоров'я населення, розробки стратегій, у тому числі комунікаційних, щодо зміцнення здоров'я населення.

Заплановані тематичні семінари та конференції. Інформація розрахована як на широке коло споживачів, так і на фахівців різних сфер: медичних працівників, виробників продуктів харчування, рітейлерів, освітян тощо.

Запрошуємо всіх зацікавлених до співпраці в організації та проведенні фахових заходів.  

Конференція для лікарів "Основи здоров'я. Що таке Public Health" (фахівців первинної ланки медичної допомоги) 13/04.

Конференція для лікарів-дієтологів "Ф'южн між раціоном, імунітетом та генетикою" 14/04

Конференція для харчових виробників, рітейлу, виробників дієтичних добавок, професійних об'єднань 13/04.

Конференція для виробників функціональних продуктів харчування та операторів сервісів функціонального харчування (для HORECA та організаторів харчування дітей в закладах освіти) 13/04.

Участь безкоштовна (за попередньою реєстрацією).

Кон. т. (050) 397 75 44

ІНШІ НОВИНИ
Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо інноваційного вектору можливостей полімерів та досвідом застосування найновіших матеріалів для зміцнення конструкцій та забезпечення іскробезпечного захисту металевих та бетонних поверхонь.
Мінекономрозвитку здійснює опитування експортерів щодо ефективності заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки
18 квітня 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Українського союзу промисловців і підприємців та Інституту технічної теплофізики НАНУ із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.
Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, формування та реалізацію державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді»