Авторизація користувача
Інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».

title

До уваги керівників підприємств, установ та організацій м. Києва!

 

Згідно інформації ГС «Українська асоціація функціонального харчування» (в подальшому - Асоціація) 13-14 квітня 2019 року на ВДНХ відбудеться інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».

Проект проводиться за підтримки Київського Міського Центру громадського здоров'я, Центру громадського здоров'я МОЗ України.

Метою заходу є формування у громадян свідомого ставлення до власного здоров'я та відповідальності за нього, що співпадає з завданнями Центру щодо забезпечення інформаційно-роз'яснювальної діяльності в інтересах здоров'я населення, розробки стратегій, у тому числі комунікаційних, щодо зміцнення здоров'я населення.

Заплановані тематичні семінари та конференції. Інформація розрахована як на широке коло споживачів, так і на фахівців різних сфер: медичних працівників, виробників продуктів харчування, рітейлерів, освітян тощо.

Запрошуємо всіх зацікавлених до співпраці в організації та проведенні фахових заходів.  

Конференція для лікарів "Основи здоров'я. Що таке Public Health" (фахівців первинної ланки медичної допомоги) 13/04.

Конференція для лікарів-дієтологів "Ф'южн між раціоном, імунітетом та генетикою" 14/04

Конференція для харчових виробників, рітейлу, виробників дієтичних добавок, професійних об'єднань 13/04.

Конференція для виробників функціональних продуктів харчування та операторів сервісів функціонального харчування (для HORECA та організаторів харчування дітей в закладах освіти) 13/04.

Участь безкоштовна (за попередньою реєстрацією).

Кон. т. (050) 397 75 44

ІНШІ НОВИНИ
5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана, Казахстан) відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум «Україна – Казахстан, Центральна Азія». Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом «Україна-Азія», Національною компанією «KAZAKH INVEST», Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД» та Центром міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"
У рамках V Національного експортного форуму 03 червня 2019 року співробітники відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» разом із ТПП України та відділом промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА провели воркшоп “СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін / SMART-specialization of the city Kyiv as a trigger of innovative changes”. У ньому взяли участь представники провід