Авторизація користувача
Виставка China Homelife Show та China Mashinex 2019

title

До уваги керівників промислових підприємств, установ та організацій м. Києва!

 

23-25 травня в Стамбулі та з 29 по 31 травня 2019 року в Варшаві відбудуться China Homelife Show та China Mashinex 2019 - найбільші виставки виробників побутових товарів і промислового обладнання Китаю за кордоном.

Щорічно участь в заходах беруть понад 800 китайських компаній, які представляють будівельні матеріали, побутову та промислову електроніку, верстати та техніку, меблі, текстиль та одяг, продукти харчування, посуд, подарунки та інше. Ознайомитись з переліком компаній та продукції можна за посиланням http://pl.chinahomelife247.com/search.html?st=&name=

Цього року Торгово-промислова палата України формує делегацію українських компаній та підприємців для візиту на виставки China Homelife Show та China Mashinex 2019 до Стамбулу та Варшави. Вартість участі в діловому візиті:

  • до Стамбулу складає 55 Євро без ПДВ з особи, яка включає проживання 3 ночі в одномісному номері, трансфери за програмою, сніданок в готелі, обід на виставці, участь в ділових заходах згідно до програми Виставки. Окремо сплачується вартість перельоту Київ-Стамбул-Київ і страховка;
  • до Варшави складає 100 Євро без ПДВ з особи, що включає автобусний трансфер Київ-Варшава-Київ, проживання 2 ночі в двомісному номері, трансфери за програмою, сніданок в готелі, обід на виставці, участь в ділових заходах згідно до програми Виставки, страховку.

 

З питань участі в візиті просимо звертатись до ТПП України до 10 квітня 2019 року:

  • Малаховської Станіслави +380 (67) 232-92-20, ems58@ukr.net;
  • Голято Андрія +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.orq.ua
ІНШІ НОВИНИ
Інформація щодо участі у роботі «фокус-груп» з розробки та
реалізації проектів розвитку промисловості м. Києва у визначених напрямах смарт-спеціалізації
Громадська Організація «Австралійсько-Українська Ініціатива» (далі – «АУІ» та промоційна компанія «Еtalon Studio International Projects» (далі – «ESIP») запрошує до взаємодії у напрямку розширення міжнародного партнерства, реалізації експортного потенціалу, збільшення професійних обмінів, вивчення світового досвіду для запровадження передових технологій.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24 квітня 2019 р. № 279-р "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України"
У рамках V Національного експортного форуму 03 червня 2019 року співробітники відділу промислової політики ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» разом із ТПП України та відділом промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА провели воркшоп “СМАРТ-спеціалізація промисловості міста Києва як тріггер інноваційних змін / SMART-specialization of the city Kyiv as a trigger of innovative changes”. У ньому взяли участь представники провід
Проведення Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь заплановане на 03-04 жовтня 2019 року у м. Житомир.