Авторизація користувача
Виставка China Homelife Show та China Mashinex 2019

title

До уваги керівників промислових підприємств, установ та організацій м. Києва!

 

23-25 травня в Стамбулі та з 29 по 31 травня 2019 року в Варшаві відбудуться China Homelife Show та China Mashinex 2019 - найбільші виставки виробників побутових товарів і промислового обладнання Китаю за кордоном.

Щорічно участь в заходах беруть понад 800 китайських компаній, які представляють будівельні матеріали, побутову та промислову електроніку, верстати та техніку, меблі, текстиль та одяг, продукти харчування, посуд, подарунки та інше. Ознайомитись з переліком компаній та продукції можна за посиланням http://pl.chinahomelife247.com/search.html?st=&name=

Цього року Торгово-промислова палата України формує делегацію українських компаній та підприємців для візиту на виставки China Homelife Show та China Mashinex 2019 до Стамбулу та Варшави. Вартість участі в діловому візиті:

  • до Стамбулу складає 55 Євро без ПДВ з особи, яка включає проживання 3 ночі в одномісному номері, трансфери за програмою, сніданок в готелі, обід на виставці, участь в ділових заходах згідно до програми Виставки. Окремо сплачується вартість перельоту Київ-Стамбул-Київ і страховка;
  • до Варшави складає 100 Євро без ПДВ з особи, що включає автобусний трансфер Київ-Варшава-Київ, проживання 2 ночі в двомісному номері, трансфери за програмою, сніданок в готелі, обід на виставці, участь в ділових заходах згідно до програми Виставки, страховку.

 

З питань участі в візиті просимо звертатись до ТПП України до 10 квітня 2019 року:

  • Малаховської Станіслави +380 (67) 232-92-20, ems58@ukr.net;
  • Голято Андрія +380 (67) 662-96-56, avg-zed@ucci.orq.ua
ІНШІ НОВИНИ
Мінекономрозвитку здійснює опитування експортерів щодо ефективності заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки
18 квітня 2019 року відбулося спільне засідання Президії Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) та Інституту технічної теплофізики НАН України із залученням відповідних фахівців організацій зі спеціальним статусом, керівників промислових підприємств, установ та організацій столиці України.
Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» та Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, формування та реалізацію державної політики щодо створення і функціонування індустріальних парків в Україні здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.
9 квітня 2019 року об 11:00 КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» організовує проведення установчої зустрічі усіх зацікавлених сторін з метою створення робочої групи «Здорове харчування» в рамках проекту «Київ – місто здорових дітей та молоді»
13-14 квітня 2019 року на ВДНХ відбудеться інформаційно-освітницький захід «Дні здоров'я на ВДНГ».